archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
29.10.Družstvo žen vyzve v poháru BulldogsBRN - OST 7:19, 3.kolo | VGBulldogs Brno, vedoucí celek 1. ligy žen, který v šesti odehraných zápasech ztratil jediný bod, bude soupeřem družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava ve 3. kole Poháru České pojišťovny.
29.10.Devatenáct branek v poháruBRN - OST 7:19, 3.kolo | VGNaprosto jednoznačným vítězstvím skončil duel třetího kola Poháru České pojišťovny, v němž florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava přestřílely v Brně domácí Bolldogs 19:7.
28.10.Druhá dvoubodová výhra v řaděOST - OTR 3:2, 10.kolo | VGV Liberci přišli šest vteřin před koncem třetí třetiny o tříbodovou výhru, doma proti Otrokovicím zachraňovali florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava gólem 55 vteřin před třetí sirénou naději alespoň na bod. A v prodloužení nakonec vybojovali stejně jako v Liberci druhý bod, když v čase 64:44 vstřelil vítěznou branku na 3:2 Šimon Kuczera.
28.10.Ženy dobývaly branku Tigers marněOST - HER 1:6, 9.kolo | VGAni družstvo FBC ČPP Bystroň Group Ostrava nedokázalo zastavit jízdu týmu Ivanti Tigers Jižní Město. Bývalý Herbadent potvrdil v Ostravě svých předchozích osm vítězství a v 9. kole extraligy vyhrál 6:1.
28.10.Kuczera: Rozhodla větší touhaOST - OTR 3:2, 10.kolo | VGDůležitý part odehrál Šimon Kuczera v duelu s Otrokovicemi. Nejprve se v 60. minutě asistencí podílel na vyrovnávací brance, v prodloužení pak vítězným gólem na 3:2 zajistil dva body pro FBC Ostrava.
28.10.Na smůlu se nemůžeme vymlouvat, říká KapcováOST - HER 1:6, 9.kolo | VGDružstvo FBC ČPP Bystroň Group Ostrava sice v 9. kole extraligy podlehlo Ivanti Tigers Jižní Město 1:6, jedna z vůdkyň týmu Nela Kapcová ovšem tvrdí, že výkon družstva byl povzbuzující a že je na čem stavět.
27.10.Šlágr extraligy v ČPP AréněOST - HER 1:6, 9.kolo | VGSuverénního lídra extraligové tabulky, který v odehraných osmi zápasech posbíral maximálních 24 bodů, uvítají v sobotu hráčky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. V 9. kole soutěže se v domácím prostředí ČPP Arény střetnou s celkem Ivanti Tigers FK Jižní Město.
27.10.Ve svátek s OtrokovicemiOST - OTR 3:2, 10.kolo | VGPo dvoubodovém vítězství v Liberci chtějí florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava uspět v dalším měření sil v Tipsport Superlize ještě lépe. V 10. kole soutěže hostí celek Hu-Fa Panthers Otrokovice.
23.10.KLUBOVÉ FOCENÍ - SOBOTA 28.10.Karin Vavrečková
22.10.Dva body z LiberceLIB - OST 6:7, 9.kolo | VGŠest vteřin dělilo tým FBC ČPP Bystroň Group Ostrava od toho, aby si odvezl tři body z Liberce. Nakonec po výhře 7:6 v prodloužení urval body dva.
22.10.Ztráta bodu nás moc mrzí, říká MendrekLIB - OST 6:7, 9.kolo | VGSvé čtyři kanadské body za hattrick a asistenci by útočník FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Jakub Mendrek rád vyměnil za tříbodový zisk z Liberce. Jenže tým se po výhře 7:6 v prodloužení musí smířit se dvěma body.
21.10.Junioři: Pohledná hra a jedno vítězství.Jaroslav HeiserZ prvního výjezdu základní části soutěže KB ligy juniorů si přivážíme domů ze dvou zápasů 3 body. Tatran byl nad naše síly, ale Liberec jsme porazili.
21.10.Ženy si poradily se StřešovicemiSTR - OST 5:9, 8.kolo | VGTříbodový zápis na hřišti Tatranu Střešovice se povdl ženskému družstvu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. V 8. kole extraligy vyhrály ostravské florbalistky v Praze 9:5.
20.10.Ženy jedou na TatranSTR - OST 5:9, 8.kolo | VGPo prohraném domácím derby s Vítkovicemi se vrátit na vítěznou vlnu a připsat si další tři body. S takovým cílem jedou florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava do Prahy, kde se v 8. kole extraligy střetnou s domácím Tatranem Střešovice.
20.10.V Liberci odvedeme maximum, slíbil TrunkátLIB - OST 6:7, 9.kolo | VGS novým realizačním týmem nastoupí florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v Liberci, kde je čeká 9. kolo Tipsport Superligy.
19.10.Změna na trenérském postuVGSuperligový mužský tým FBC ČPP Bystroň Group Ostrava má ode dneška nově složený realizační tým. Dosavadní trenér Martin Smeták u týmu skončil, nově ho povedou Michal Trunkát ve spolupráci s Jozefem Gregou a v roli konzultanta jim bude pomáhat klubová legenda Robert Segeťa.
18.10.Dnes pohárové derbyVIT - OST 9:4, 0.kolo | VGPrvní zápas osmifinálové skupiny Poháru České pojišťovny bude pro hráče FBC ČPP Bystroň Group Ostrava řádně pikantní. Na úvod duelů ve skupině totiž narazí na městského superligového rivala Vítkovice.
18.10.FBC SOUPRAVA K VÁNOCŮMRedakce
18.10.Pohárové derby rozhodla třetí třetinaVIT - OST 9:4, 0.kolo | VGProhrou 4:9 na hřišti Vítkovic vstoupili florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava do bojů osmifinálové skupiny Poháru České pojišťovny.
18.10.Škoda toho konce, litoval MiškeVIT - OST 9:4, 0.kolo | VGDvě třetiny byli hráči FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v utkání osmifinálové skupiny Vítkovicím více než vyrovnaným soupeřem. Do třetí části sice šli s jednogólovým náskokem, ale nakonec prohráli 4:9. Nejlepším hráčem zápasu v dresu FBC Ostrava byl označen Michal Miške.