archiv článkůarchiv aktualit

V srpnu 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.8.Zítra startuje Tipsport Superliga proti České LípěOST - CLI 4:6, 1.kolo | VGStart nového ročníku Tipsport Superligy je tu. Hráči FBC ČPP Bystroň Group Ostrava začnou ostrou sezonu zápasem s nováčkem soutěže, týmem z České Lípy.
28.8.DOKONČUJEME VÝZDOBU HALY A CHCEME VŠECHNY ČLENY NA FOTCE TRIBUNY!Luděk Pasecký
27.8.Vítězství v Ostrava Cupu!VGÚspěšné představení předvedly florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na domácím turnaji Ostrava Cup. Dokráčely v něm až do finále, ve kterém se střetly s dorostenecko-juniorským výběrem Vítkovic, který porazily 9:2.
24.8.Generálkou dnes bude městské derbyOST - VIT 6:5, 0.kolo | VGMěstský superligový rival bude soupeřem týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v posledním přípravném střetnutí před začátkem ligové soutěže.
24.8.Generálka byla vítěznáOST - VIT 6:5, 0.kolo | VGVýhrou 6:5 nad Vítkovicemi ukončili florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava sérii přípravných zápasů před startem nového ročníku Tipsport Superligy.
22.8.Využijte slevu při platbě členských příspěvkůRadek KučeraStartuje nám nová sezóna 2017/2018. Tréninky jsou již v plném proudu a my vám nabízíme slevu při platbě členských příspěvků ve výši 1000,- Kč.
22.8.Poslední turnaj v Ostravě | Karin Vavrečková V září proběhne již pátý turnaj, zároveň poslední v Česku, v rámci projektu: Mladí florbalisté poznávají polské a české Slezsko který je finančně podpořen z Programu Interreg V-A Česká republika – Polsko prostřednictvím Fondu mikroprojektů 2014 - 2020 v Euroregionu Silesia.
17.8.Dnes proti ZnojmuOST - ZNO 6:5, 0.kolo | VGSérie přípravných utkání týmu mužů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava před startem nového ročníku Tipsport Superligy pokračuje už dnes. Muži po návratu z pražského turnaje Czech Open nastoupí ve druhém vzájemném duelu proti Znojmu. První přátelské utkání ve Znojmě vyhráli 6:2.
17.8.Muži proti Znojmu trenéra nepřesvědčiliOST - ZNO 6:5, 0.kolo | VGV předposledním přípravném zápase před startem nového ročníku Tipsport Superligy hráči FBC ČPP Bystroň Group Ostrava porazili doma Znojmo 6:5. Trenér Martin Smeták ovšem nebyl spokojený ani trochu,
16.8.Bratislava – turnajJaroslav HeiserInformace pro nominované hráče:
14.8.FBC OSTRAVA SE VYDÁVÁ NA TURNAJ NA SLOVENSKOKarin Vavrečková
12.8.Ženy jsou v semifinále!OST - ITG 2:1, 0.kolo | VGDramatickou podívanou se šťastným koncem nabídlo pro fanoušky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava čtvrtfinále kategorie Elite žen na turnaji Czech Open. Hráčky ostravského klubu v něm změřily síly s celkem Ivanti Tigers (loňský Herbadent) a po vítězství 2:1 na nájezdy se radují z postupu mezi nejlepší čtyři celky turnaje!
12.8.Ženy berou bronzOST - PIW 2:5, 0.kolo | VGBronzová medailová odměna za výkon na mezinárodním turnaji Czech Open v Praze se houpe na krku hráček FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Cestu do finále jim zatarasily soupeřky ze švédského Pixbo Willenstam, jimž v semifinále podlehly 2:5.
11.8.Muži na Thurgau nestačiliOST - THG 4:11, 0.kolo | VGPoslední zápas v základní skupině turnaje Czech Open florbalistům FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vůbec nevyšel. Se švýcarským celkem Floorball Thurgau prohráli 4:11.
11.8.Juniorky postupujíUCY - OST 2:3, 0.kolo | VGStejně jako ženy ukázaly juniorky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na turnaji Czech Open svou kvalitu.
11.8.Ženy si poradily i s NěmkamiGER - OST 1:5, 0.kolo | VGVýhrou 5:1 nad reprezentací Německa ukončily florbalistky FBC ČPP Bystroň Group základní skupinu na turnaji Czech Open. Po výhře na Bohemians a prohře s finským celkem EräViikingit obsadily ve skupině druhou příčku.
11.8.Juniorky na Czech Open už dohrályOST - SKJ 2:3, 0.kolo | VGExtraligová Jihlava vyřadila v play-off mezinárodního turnaje Czech Open juniorky týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Družstvo se s kláním muselo rozloučit po porážce 2:3.
11.8.Ženy porazily švédskou UmeuUME - OST 0:4, 0.kolo | VGPo postupu ze základní skupiny dokázalo ženské družstvo FBC ČPP Bystroň Group Ostrava projít dál i z osmifinálové skupiny kategorie Elite. A to přes věhlasné soupeře!
11.8.Muže vyřadil švýcarský KönizKON - OST 5:2, 0.kolo | VGDo šestnáctifinále došli v kategorii Elite na turnaji Czech Open hráči FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Ve vyřazovací části turnaje nestačili na švýcarský Floorball Köniz, kterému podlehli 2:5.
11.8.Ženy jsou ve čtvrfináleVIT - OST 3:4, 0.kolo | VGFlorbalistky FBC Ostrava jsou po vyhraném zápase nad městským rivalem s Vítkovic ve čtvrtfinále