archiv článkůarchiv aktualit

V září 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.9.Ženy čeká pikantní soubojBOM - OST 7:10, 5.kolo | VGRepríza čtvrtfinále minulého ročníku extraligy, v němž dokázaly otočit ze stavu 0:3 na zápasy na vítězných 4:3, je před družstvem žen FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. V 5. kole soutěže se představí na hřišti FbŠ Bohemians.
30.9.Muži zamíří do BrnaBRN - OST 3:4, 6.kolo | VGPo neuskutečněném utkání s Chodovem vyzvou muži FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v 6. kole Tipsport Superligy tým Bulldogs Brno.
28.9.Muži míří do Náchoda za ChodovemCHO - OST, 5.kolo | VGO svátečním pátém kole Tipsport Superligy, které se hraje netradičně ve čtvrtek, čeká florbalisty FBC ČPP Bystroň Group Ostrava velmi obtížný soupeř. V Náchodě se střetnou s týmem z pražského Chodova. Ten patří ke špičce soutěže a v odehraných čtyřech zápasech ztratil jediný bod.
28.9.Chodov prověří družstvo ženOST - CHO 7:8, 4.kolo | VGNa stejného soupeře jako muži v Tipsport Superlize narazí i družstvo žen FBC ČPP Bystroň Group Ostrava ve 4. kole extraligy. Po třech týmech, které se budou s největší pravděpodobností pohybovat v dolní polovině tabulky, se družstvo FBC Ostrava střetne doma s Chodovem.
28.9.Ženy proti Chodovu uhrály bodOST - CHO 7:8, 4.kolo | VGPřestože deset minut před koncem třetí třetiny prohrávaly florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava doma s Chodovem o tři branky 4:7, dokázaly nakonec z utkání 4. kola extraligy vybojovat alespoň bod za porážku 7:8 v prodloužení.
28.9.Jurečková: Víme, že na to máme, jen to musíme prodatOST - CHO 7:8, 4.kolo | VGDůležitou branku v ukání s Chodovem vstřelila obránkyně FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Eliška Jurečková. Její gól z 50. minuty na 5:7 nastartoval tým za vyrovnáním. V prodloužení ovšem uspěly soupeřky, domácímu družstvu zůstal ve 4. kole extraligy bod po prohře 7:8 v prodloužení.
28.9.Děti hurá do Polska | Karin Vavrečková
25.9.Ml.žáci první turnaj TřinecRedakceVítězství v tomto turnaji se nerodilo snadno,spíše naopak. hned na úvod jsme prohráli z Karvinou 3 : 2 poté výhra z Č.Těšínem a dramatické utkání z Torpédem Havířov, který porazil Karvinou jsme toto utkání zvládli se štěstím během posledních dvou minut jsme třikrát skorovali a v posledním utkání z Třincem jsme jen ztvrdily vítězství.Tento turnaj nám ukázal kolik práce je před náma.
24.9.Muži rozstříleli ZnojmoOST - ZNO 14:4, 4.kolo | VGČtrnáctigólové představení nabídli florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava fanouškům, kteří je přišli podpořit do ČPP Arény ve 4. kole Tipsport Superligy. V nelehké situaci po třech předchozích prohrách doma rozmetali Znojmo 14:4.
24.9.Královské Vinohrady poraženySKV - OST 0:14, 3.kolo | VGNa kontě vstřelených branek čtrnáct, na kontě inkasovaných nula. Povedený zápas mají za sebou florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Ve 3. kole extraligy zvítězily v Praze jednoznačně 14:0 na hřišti Královských Vinohrad.
24.9.Ještě se chválit nemůžeme, říká Nela KapcováSKV - OST 0:14, 3.kolo | VGProti Královským Vinohradům vyhrálo družstvo FBC ČPP Bystroň Group Ostrava sice 14:0, ale výkon nebyl ještě zcela stoprocentní, jak přiznala útočnice Nela Kapcová, autorka dvou branek.
23.9.Začala pozměněná nová sezóna KB ligy juniorůJaroslav HeiserPo úvodních vyhraných dvou zápasech předkola KB ligy juniorů, máme povinných 6 bodů do tabulky. Kvalifikaci o 1. ligu hraje celkem 24 družstev rozdělených do 4 skupin. O postupu rozhodne prvních 5 zápasů. První 3 týmy z každé skupiny postoupí do celostátní ligy.
23.9.Vyšlo nám všechno, oddechl si SládekOST - ZNO 14:4, 4.kolo | VGPěti kanadskými body za tři branky a dvě asistence se podílel útočník Michal Sládek na výhře FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 14:4 nad
22.9.Muže čeká zitra ZnojmoOST - ZNO 14:4, 4.kolo | VGVe třech odehraných kolech Tipsport Superligy se florbalistům FBC ČPP Bystroň Group Ostrava nepodařilo získat ani bod. Ve 4. kole proto stojí před týmem jednoznačná výzva - vyhrát.
22.9.V SOBOTU POSLEDNÍ MOŽNOST SI VYZVEDNOUT TRIČKO A PERMANENTKURaKPřed a během sobotního zápasu mužů se Znojmem (17:00, ČPP aréna) rozdáváme všem hráčům a hráčkám FBC Ostrava nová trička a permanentky pro sezónu 2017/2018.
22.9.Úkol družstva žen: vyladit formuSKV - OST 0:14, 3.kolo | VGDružstvo žen FBC ČPP Bystroň Group Ostrava má sice po dvou kolech extraligy pět bodů, ale podle trenéra Jakuba Robenka nebyly ani v jednom zápase výkony zcela přesvědčivé. O víkendu, kdy ostravské florbalistky nastoupí v Praze proti Královským Vinohradům, už trenér očekává výrazné zlepšení.
18.9.Musíme si vzít jen pozitiva, říká HrabalOST - MBL 3:6, 3.kolo | VGFlorbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava jsou i po třetím kole Tipsport Superligy stále bez bodu. Ztrácet hlavu ale podle jedné z opor týmu, Filipa Hrabala, není zatím proč.
17.9.Kristína Hudáková: Chyběla rychlost a klidFJI - OST 4:10, 2.kolo | VGVe svém druhém zápase v české extralize se slovenská posila FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Kristína Hudáková blýskla hattrickem. Její tři branky pomohly družstvu k výhře 10:4 v Jičíně.
17.9.Ženy nadělily Jičínu desítkuFJI - OST 4:10, 2.kolo | VGDeset branek nasázely florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava ve druhém kole extraligy, když v Jičíně zvítězily 10:4. Přesto měl kouč ostravského družstva Jakub Robenek ke spokojenosti hodně daleko.
16.9.Muže dnes prověří Mladá BoleslavOST - MBL 3:6, 3.kolo | VGAmbiciózní tým Mladé Boleslavi, který v minulém kole přestřílel Bohemians 11:6, bude soupeřem florbalistů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava ve 3. kole Tipsport Superligy. Domácí budou po dvou porážkách hrát o první body v sezoně.