archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
123>>
30.11.Junioři doplatili na vlažný začátekOST - BOJ 5:6, 12.kolo | VGJuniorka FBC ČPP Software Ostrava prohrála ve 12. kole G2 ligy s pražskými Bohemians 5:6. Ve střetnutí dvou mužstev ze špičky tabulky byl rozhodující úvod zápasu
29.11.Kouč Vašíček podal rezignaciVGTrenér extraligového celku FBC ČPP Software Ostrava Ondřej Vašíček se rozhodl u týmu skončit. Vedení klubu podal rezignaci.
28.11.Na Pantery s oslabeným týmemOTR - OST 7:3, 14.kolo | VGFlorbalisty FBC ČPP Software Ostrava čeká nelehký úkol - ve 14. kole extraligy chtějí prolomit sérii porážek, ovšem k utkání v Otrokovicích zřejmě pocestuje oslabený tým.
24.11.Dvě třetiny byly skvělé, říká NguyenováOVZ - CRG 2:6, 13.kolo | VGFlorbalistky FBC ČPP BONUSIA Ostrava se v utkání 13. kola extraligy utkaly doma s Libercem. Po dvou třetinách duelu, který byl součástí slavnostního otevření ČPP Arény, byl stav nerozhodný 2:2.
24.11.Skácel si z ČPP Arény odvezl vůz Land RowerTereza KálnayováV první přestávce utkání mužů předal zástupce firmy B of B cars autorizovaného prodejce vozů Land Rower a Jaguár, pan Robert Pakosta cenu pro Petra Skácela, který je v současné době lídrem historického kanadského bodování, když v zápase s Chodovem vstřelil 200 gól ve své extraligové kariéře. Celkově má na svém kontě 487 kanadských bodů.
24.11.Vedení z první poloviny zápasu si Bonusia neudržela a podlehla Liberci 2:6OVZ - CRG 2:6, 13.kolo | Zuzana KošťálováPři slavnostním otevření ČPP Arény Ostrava se ve 13. kole extraligy žen utkaly týmy FBC ČPP BONUSIA Ostrava a Crazy girls FBC Liberec. Domácí hráčky sice vedly v první polovině zápasu 2:1, ale Liberci začaly vycházet akce a vyhrál v poměru 2:6.
24.11.Z Brna s další ztrátouBM
24.11.Premiéra v nové hale hráčům Software nevyšla a odnesli si porážku 4:9OST - SPA 4:9, 13.kolo | Zuzana KošťálováPremiéra na nové hale Softwaru nevyšla a po velkém souboji, který gradoval ve druhé třetině, podlehl Spartě v konečném součtu 4:9.
24.11.David Žídek byl uveden do síně slávyTereza KálnayováV souvislosti s 20. Výročím se klub FBC Ostrava rozhodl založit síň slávy. Prvním uvedeným do této síně je dlouholetá opora klubu, obránce David Žídek.
24.11.Trenér Petr Koutný byl oceněnTereza KálnayováDalším oceněným v rámci této slavnostní příležitosti byl pan Petr Koutný, současný trenér našich juniorů a vozíčkářů, který je jedním z nejúspěšnějších trenérů našeho klubu
23.11.Ženy nastoupí proti LiberciOVZ - CRG 2:6, 13.kolo | VGFlorbalistky FBC ČPP BONUSIA Ostrava sice utrpěly v pátečním kole extraligy v derby s Vítkovicemi příděl 0:11, ale elán do nedělního střetnutí s Libercem jim to nesebralo.
23.11.Poprvé v nové hale proti SpartěOST - SPA 4:9, 13.kolo | VGPremiérový duel v nové domovské hale mají před sebou florbalisté FBC ČPP Software Ostrava. Ve 13. kole extraligy přivítají ve zcela nové ČPP Aréně v neděli pražskou Spartu.
22.11.Bonusia ve druhém městském derby prohrála vysoko 11:0VIT - OVZ 11:0, 12.kolo | Petr BlakalaV páteční podvečer se ve druhém městském derby utkala Ostrava proti Vítkovicím. Tentokrát se duel odehrál na sportovní hale Dubina. Ostravské hráčky dokázaly odolávat jen první třetinu, potom se rozjel vítkovický vlak a nastřílel jedenáct gólů.
22.11.Těší mě, že jsme pořád v extralize, říká šéf FrankeVGKlub FBC ČPP Software Ostrava slaví dvacet let své existence. Prezident Rolf Franke je nejpyšnější na fakt, že se klub stále drží mezi českou elitou.
21.11.Ženy by rády zopakovaly předchozí výkonVIT - OVZ 11:0, 12.kolo | VGNavázat na výkon z vítězného duelu nad Židenicemi se pokusí florbalistky FBC ČPP BONUSIA Ostrava v utkání 12. kola extraligy, ve kterém se v pátek střetnou v městském derby s Vítkovicemi.
19.11.Akce v kině Cinestar!Tereza KálnayováV neděli 24.11.2013 proběhně v kině Cinestar zdarma promítání vybraného filmu.
17.11.Bonusia si poradila na domácí palubovce se ŽidenicemiOVZ - EUR 5:3, 11.kolo | Petr BlakalaV nové ostravské hale se strhl v neděli boj o další tři body do extraligové tabulky. Bonusia hostila brněnské Židenice, se kterými si poradila. Po první třetině domácí hráčky sice prohrávaly, ale chuť si spravili ve druhé třetině, kdy se ujaly vedení a náskok si do konce utkání již pohlídaly.
17.11.Odvetné derby dopadlo lépe pro VítkoviceVIT - OST 4:0, 12.kolo | Zuzana KošťálováV nedělní podvečer se na sportovní hale Dubina odehrálo další derby ostravských týmů. V prvním letošním vzájemném duelu byl úspěšnější Software. Dnes si však jednoznačné vítězství připsaly Vítkovice.
17.11.Byl to náš nejlepší výkon, těšilo NémethovouOVZ - EUR 5:3, 11.kolo | VGPlná dojmů byla po výhře 5:3 nad brněnskými Židenicemi útočnice FBC ČPP BONUSIA Ostrava Simona Némethová. Právě ona zařídila asistencí vyrovnání na 1:1 a poté sama poslala druhou brankou svůj tým do vedení.
17.11.Nic jsme nevymysleli, litoval po derby LipovýVIT - OST 4:0, 12.kolo | VGFlorbalisté FBC ČPP Software Ostrava prohráli v derby s Vítkovicemi. Příčiny prohry hledal po 12. kole extraligy útočník Marek Lipový.