archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2017 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
28.2.Jeden gól na Brno nestačilOST - BRN 1:2, 21.kolo | VGŠedesát minut dokázali hráči FBC ČPP Bystroň Group Ostrava hrát s brněnskými Bulldogs vyrovnanou partii. Jedna chyba v prodloužení dohrávky 21. kola Tipsport Superligy ale znamenala porážku 1:2 a fakt, že FBC Ostrava bude muset o účast v play off zabojovat v nedělním posledním kole na hřišti Kladna.
27.2.Čtyřgólová Pastušková: Byla to střelecká euforieOST - OLO 8:4, 21.kolo | VGParádně se se základní částí rozloučila hráčka FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Andrea Pastušková. Na vítězství 8:4 nad FBS Olomouc se podílela čtyřmi gólovými zásahy. Přitom první tři branky dosáhla ve druhé části v podstatě v rozmezí pěti minut.
27.2.Muži jdou na BrnoOST - BRN 1:2, 21.kolo | VGUž v úterní dohrávce 21. kola Tipsport Superligy si florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava mohou definitivně zajistit postup do play off. K tomu ovšem potřebují zvítězit v základní hrací době a získat tři body.
26.2.Na závěr další vítězstvíOST - OLO 8:4, 21.kolo | VGPoslední utkání základní části extraligy přineslo florbalistkám FBC ČPP Bystroň Group Ostrava další vítězství. V nedělním 21. kole soutěže doma přehrály FBS Olomouc 8:4.
25.2.Na závěr s OlomoucíOST - OLO 8:4, 21.kolo | VGPoslední utkání základní části extraligy odehrají florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v neděli. V domácí ČPP Aréně nastoupí od 14 hodin proti Olomouci.
25.2.7.TURNAJ - KARVINAMartin AltmanTurnaj, který se konal dne 25.2.2017 ve SH Stonava zastihl naše nejmladší hráče FBC Ostrava v totálním a dlouho nevídaném útlumu a bylo by nejlepší na tento turnaj hned zapomenout!
24.2.Ženy rozstřílely EliteELP - OST 2:14, 22.kolo | VGPředehrávka posledního kola extraligy vyšla florbalistkám FBC ČPP Bystroň Group Ostrava parádně. V Praze družstvo suverénně zvítězilo nad domácím Elite 14:2.
24.2.Káčová: Hrálo se mi dobřeELP - OST 2:14, 22.kolo | VGSedmibodový večer zažila v pátek při výhře 14:2 nad Elite Praha Veronika Káčová. "Bavilo mě to," říká střelkyně FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.
23.2.V předehrávce na EliteELP - OST 2:14, 22.kolo | VGFlorbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava čeká perný víkend. V pátek hrají v Praze proti Elite předehrávku 22. kola extraligy a už v neděli nastoupí doma proti Olomouci.
22.2.Dneškem skončila předčasně sezóna našim juniorům. Petr KoutnýV úvodu bych chtěl poděkovat všem hráčům za to, jak celou sezónu zvládli. Po mém lednovém příchodu nastala pro všechny otázka, jak to bude s družstvem dál. Musím konstatovat, že jsme nově vzniklou situaci zvládli se ctí.
20.2.Junioři: Předčasné ukončení sezónyJaroslav HeiserNaši hráči nedokázali přejít přes prvního soupeře v play-off a v osmifinále soutěže G2 ligy odešli poraženi. Ve vyrovnaném souboji se sousedem v tabulce rozhodly maličkosti a uspěl šťastnější tým z Brna. Soutěž pro nás skončila nečekaně brzy. Celkově se tým umístil na 9. místě, což je zklamání a nesplnění předsezónních cílů.
19.2.Ženy v derby prohrályVIT - OST 9:2, 20.kolo | VGV každé třetině tři branky dostaly hráčky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava ve 20. kole extraligy. V městském derby podlehly Vítkovicím 2:9
18.2.Výhra nad Libercem přišla v prodlouženíOST - LIB 6:5, 20.kolo | VGVeledramatický finiš mělo utkání 20. kola Tipsport Superligy mezi FBC ČPP Bystroň Group Ostrava a Libercem. Hosté v ČPP Aréně vedli v průběhu zápasu 2:4 a ještě v 58. minutě 3:5, domácí ale dokázali v rozmezí 21 vteřin vyrovnat a v prodloužení urvat vítězství 6:5.
18.2.Hrabal: Bojovat se musí až do konce!OST - LIB 6:5, 20.kolo | VGNa obratu v zápase s Libercem, který tým FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vyhrál 6:5 v prodloužení, měl velký podíl Filip Hrabal. V utkání dal tři branky, z toho jednu v závěru třetí třetiny a další jeho trefa byla vítězná v prodloužení.
17.2.Derby! Ženy hrají s VítkovicemiVIT - OST 9:2, 20.kolo | VGZapomenout na nepříznivý výsledek minulého utkání s Herbadentem se pokusí florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava ve 20. kole extraligy. Čeká je však soupeř z nejtěžších - suverénně vedoucí celek soutěže, kterým jsou Vítkovice.
17.2.Muži se doma představí proti LiberciOST - LIB 6:5, 20.kolo | VGDalší veledůležitý duel v boji o účast v play off je na programu hráčů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Po vítězství 6:3 nad Spartou Praha nastoupí ve 20. kole Tipsport Superligy doma proti Liberci. Ostravští drží ve finiši základní části soutěže sedmou příčku, devátý Liberec však ztrácí pouze dva body.
13.2.Junioři: S Pardubicemi to nevyšlo, ale Hradec jsme poraziliJaroslav HeiserPo závěrečných dvou zápasech základní části soutěže G2 liga juniorů máme celkem stejně 11 vyhraných i prohraných zápasů a patří nám v tabulce 8. místo.
12.2.Muži udělali krok vstříc play offSPA - OST 3:6, 19.kolo | VGDůležitý krok v boji o play off zvládli florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v 19. kole Tipsport Superligy. V Praze udolali i díky hattricku Wojciecha Malajky domácí Spartu 6:3, a rázem tak poskočili z 9. příčky na sedmou. Mimo příčky zajišťující účast v bojích o titul odsunuli právě pražskou Spartu.
12.2.Malajku nakopl týden s reprezentacíSPA - OST 3:6, 19.kolo | VGSvůj první superligový hattrick si polský reprezentant v barvách FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Wojciech Malajka schoval na důležitý zápas. Třemi brankami rozhodl o výhře 6:3 v Praze nad Spartou.
11.2.Porazili jsme se sami, řekl RobenekOST - HER 5:11, 19.kolo | VGNeveselé bylo trenérovo hodnocení víkendového zápasu 19. kola extraligy, ve kterém florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava doma prohrály s pražským Herbadentem 5:11.