Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

18.1.Sílu družstva žen prověří ŽideniceOST - EUR 7:2, 17.kolo | VGBrněnský celek K1 Florbal Židenice bude soupeřem družstva žen FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v 17. kole nejvyšší domácí soutěže. Židenice sice mají přesně polovinu bodů, než kolik se povedlo nashromáždit ostravským florbalistkám, jednoduchý zápas to však nebude.
18.1.Předskočí muži Liberec?OST - LIB, 21.kolo | VGŠanci posunout se v tabulce alespoň o jednu příčku výše mají florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v 21. kole Tipsport Superligy. V domácím prostředí vyzvou Liberec, který drží deváté místo. Tým FBC Ostrava na Severočechy ztrácí jediný bod.
17.1.DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍKarin Vavrečková
14.1.Elévkyně ovládly turnaj v PřerověKarin Vavrečková
14.1.Ženy si vypracovaly náskok, pak polevilyCRG - OST 6:8, 16.kolo | VGNaplno odehrát polovinu zápasu stačilo florbalistkám FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v Liberci ke tříbodovému zisku. Družstvo žen DBC Ostrava vyhrálo v 16. kole extraligy na severu Čech 9:6.
13.1.Deset minut nestačiloOST - BOH 3:7, 20.kolo | VGUtkání sice dobře začali, ale jen to florbalistům FBC ČPP Bystroň Group Ostrava zdaleka nestačilo. Ve 20. kole Tipsport Superligy doma podlehli pražským Bohemians 3:7.
11.1.Ženy mají na rozjezd LiberecCRG - OST 6:8, 16.kolo | VGZa prvním soutěžním utkáním v novém roce vyrazí florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava do Liberce. Na hřišti 10. celku extraligové tabulky odehrají ostravské florbalistky 16. kolo soutěže.
11.1.Muži změří síly s BohemiansOST - BOH 3:7, 20.kolo | VGNabuzeni bodem z předchozího zápasu v Praze proti Spartě nastoupí florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava ve 20. kole Tipsport Superligy, v němž v domácím prostředí vyzvou pražské Bohemians.
11.1.Starší žačky si vychutnaly ŠvédskoVGParádní zkušenost za sebou mají starší žačky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava, které se zúčastnily turnaje Gothia Innebandy Cup ve Švédsku.
9.1.Junioři: Povinná výhraJaroslav HeiserPrvní utkání v novém roce jsme vyhráli. Stále nám patří 8. místo v tabulce, ale na 7. místo ztrácíme jen bod a dva na šestou pozici.
8.1.Mladší žáci triumfovali v PrazeVGÚspěšnou obhajobu loňského triumfu v turnaji Prague Floorball Cup předvedli mladší žáci FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.
6.1.Muži vezou ze Sparty bodSPA - OST 8:7, 19.kolo | VGI když už prohrávali 2:5 a 4:7, dokázali florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vybojovat v 19. kole Tipsport Superligy na hřišti pražské Sparty bod, když domácímu celku podlehli 7:8 až v prodloužení.
6.1.V prodloužení jsme se připravili o bod, řekl HrabalSPA - OST 8:7, 19.kolo | VGDal dvě branky, na další přihrál. Ale přínos Filipa Hrabala stačil týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v 19. kole Tipsport Superligy pouze na bod. V Praze prohráli ostravští florbalisté 7:8 v prodloužení.
5.1.V novém roce nejdřív na SpartuSPA - OST 8:7, 19.kolo | VGÚvodní zápas v novém kalendářním roce 2018 sehrají florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v Praze. V 19. kole Tipsport Superligy nastoupí v sobotu proti Spartě.
4.1.ZNÁME TERMÍN KEMPU!!Karin Vavrečková
27.12.Projekt s Poláky je úspěšně za námi | Karin Vavrečková
27.12.JUNIOŘI: Dvě porážky, ale s progresemKlubPoslední dvě utkání kalendářního roku 2017 jsme odehráli na domácí půdě s jedním a tímtéž soupeřem FBŠ Bohemians Praha. I když tak úplně stejný nebyl ...
24.12.Veselé Vánoce a šťastný Nový rokRaKVedení florbalového klubu FBC Ostrava přeje všem svým partnerům, hráčům, trenérům a fanouškům klidné a příjemné prožití vánočních svátků
21.12.I ženy v poháru skončilyVIT - OST 5:3, 0.kolo | VGDo finále Poháru České pojišťovny se florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava nepodívají. V semifinálové bitvě totiž podlehly městským extraligovým rivalkám z Vítkovic 3:5
20.12.Překvapí muži Boleslav?MBL - OST 20:0, 0.kolo | VGKdyž hráli florbalisté FBC ČPP Bystroň Group v Mladé Boleslavi posledně, nedopadlo to zrovna lichotivě. Domů se vraceli se sedmnáctigólovým výpraskem. Ovšem před čtvrtfinále Poháru České pojišťovny ostravský tým doufá v mnohem lepší výsledek.
20.12.Muži v poháru končíMBL - OST 20:0, 0.kolo | VGJako na kolotoči si museli připadat florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava ve čtvrtfinále Poháru České pojišťovny. V Mladé Boleslavi prohráli 0:20.
20.12.Ženy čeká semifinálové derbyVIT - OST 5:3, 0.kolo | VGPoslední předvánoční zápas družstva žen FBC ČPP Bystroň Group Ostrava bude řádně pikantní. V semifinále Poháru České pojišťovny se totiž střetnou o postup do pohárového finále s městskými rivalkami z týmu Vítkovic.
18.12.Vánoční turnaj 26.12.2017RaKV úterý 26.12.2017 se uskuteční tradiční vánoční turnaj FBC Ostrava, který začíná v 9:00. Startovné - donést cukroví
17.12.Ženy neuspěly v přestřelceHER - OST 10:8, 14.kolo | VGGólově bohatý zápas odehrály florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na hřišti pražského Chodova. Ve 14. kole extraligy tam prohrály s domácím celkem Ivanti Tigers 8:10
17.12.Muži zdolali Buldoky v prodlouženíOST - BRN 5:4, 18.kolo | VGVítězství, ale pouze dvoubodové, vybojovali florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v 18. kole Tisport Superligy, když doma porazili Bulldogs Brno 5:4 až v prodloužení.
17.12.Na osm gólů by se mělo vyhrávat, říká Kristína Hudáková HER - OST 10:8, 14.kolo | VGKristína Hudáková vstřelila tři branky týmu Tigers, ale ani to florbalistkám FBC ČPP Bystroň Group Ostrava k výhře v Praze nestačilo. "Mrzí nás to," říká Kristína Hudáková.
17.12.Eichner: Jsem rád, že to vyšloSPA - OST 8:7, 19.kolo | VGVe třetí třetině utkání s Brnem útočník FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Dominik Eichner nejprve trnul při pětiminutovém vyloučení, pak ale mohl po jeho pasu strhnout vítězství na stranu domácích Filip Hrabal. Nepovedlo se, tak to musel Eichner vzít v prodloužení na sebe - sice nejdříve promarnil trestné střílení, ale v následné přesilovce už svému týmu vystřelil bod navíc.
16.12.Ženy jedou do jámy "tygří"HER - OST 10:8, 14.kolo | VGPo pátečním domácím střetnutí s poslední Olomoucí je před ženským družstvem FBC ČPP Bystroň Group Ostrava mnohem náročnější výzva. Čtvrtý tým extraligové tabulky totiž zajíždí do Prahy, kde bude ve 14. kole hrát v pražské sportovní hale na Jižním Městě. Soupeřkami mu budou hráčky domácího celku Ivanti Tigers FK (bývalý Herbadent), který se drží na druhém místě extraligové tabulky.
16.12.Muži se utkají s BulldogsOST - BRN 5:4, 18.kolo | VGPřímý souboj o co nejvýhodnější postavení do závěrečných bitev čeká florbalisty FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v neděli. Po pátečním duelu ve Znojmě nastoupí doma v 18. kole Tipsport Superligy proti týmu Bulldogs Brno.
15.12.Družstvo žen mělo rozjezd pomalejšíOST - OLO 7:3, 13.kolo | VGReprezentační přestávka byla na výkonu družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava ve 13. kole extraligy znát. Tým sice porazil doma FBS Olomouc, ale kouč Jakub Robenek viděl spoustu nedostatků.