1.1.
1.1.
30.1.Tréninky apod.
31.3.FBC BiX Ostrava bude stěhovat svou tréninkovou halu Fatpipe Arenu!Petr Dadej
17.4.FBC si výhrou zajistilo fináleRaKDruhý zápas semifinále začali oba dva týmy opatrněji, i když více brankových příležitosti měli v první třetině hráči FBC Ostrava., ale skvělými zákroky se prezentoval Vítkovický brankář Grečmal.
1.5.FBC vyrovnalo finálovou sérii na 1:1.RaKNeuběhlo ani 17.sekund a domácím se naskytla první možnost hry v početní přesile. Po 55.sekundách se podařila přesilovka využít zásluhou Vašíčka.
2.5.Tatran po vítězství získal titulRaKDomácí nastoupili do zápasu bez zraněného Žídka, který má natažený sval. Obě dvě mužstva nastoupila s taktikou co nejdříve rozhodnout zápas ve svůj prospěch.
19.9.FBC rozstřílelo HavířovLVPo úvodním nesouvislém tlaku Pegresu Havířov v první třetině FBC Pepino Ostrava potvrdilo úlohu favorita a přesnou kombinací a precizní koncovkou kontrolovalo celý průběh utkání. Pegres ještě v závěru první třetiny snížilo, herní převaha FBC však jasně předurčila favorita utkání.
25.9.FBC v derby neúpěloRaKDomácí nastoupili do zápasu s velkou chutí a hned v úvodu si dokázali hráči FBC vytvořit tlak, ale nedokázali jej brankově vyjádřit. Hosté hrozili z rychlých protiútoků. Z jednoho z nich se ve 4.minutě podařilo Vítkovickému Romanu Švancerovi překvapit střelou Szlaura v brance.
26.9.FBC hladce přehrálo hravě OstravuRaKV úvodu zápasu se dlouho hráči FBC nemohli proti dobře hrajícímu celku Ostrava prosadit. V 8.minutě se dostal do dobré příležitostí domácí Trnavský, ale mířil nad.
10.10.Domácí se museli až do samotného závěru strachovat o výsledekRaKDomácí nezačali v zápasu dobře. Hned v úvodu si hosté dokázali vytvořit tlak, ale nedokázali jej brankově vyjádřit. V 4.minutě udeřili domácí po pěkné kolmé přihrávce Frankeho, který uvolnil úplně nekrytého Holovku a ten bez větších problému překonal hostujícího brankáře. V 18.minutě vysunul Prokop nabíhajícího Krále, ale ten mířil vedle Hlaváčkové branky.
10.10.Zbytečné vyloučení v závěru připravilo hráče FBC od zisku dvou bodůRaKDomácí nezačali v zápasu dobře. Hned po 8.sekundách se hosté po chybě v obraně ujali vedení zásluhou Jeviče Neuběhlo ani 65.sekund a hosté vedli už 2:0, když rychlé rozehráni brankáře Kafky na nabíhajícího Jeviče a ten prostřelil Szlaura v domácí brance.
23.10.FBC podlehlo nováčkoviLVV první třetině FBC Pepino Ostrava hrálo z pozice favorita a tomu odpovídala i velmi precizní hra ze zajištěné obrany. Ve dvanácté minutě obdrželo FBC branku, do konce třetiny se však nic významnějšího neudalo.
6.11.Buldoci přehráli FBCLVBrno hrálo velmi precizní zónovou obranu na své vlastní polovině, do protiútoků se dostávalo pouze z brejků a lobů gólmana Jana Topila, který si tak v zápase připsal dva body za asistence.