Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

23.10.KLUBOVÉ FOCENÍ - SOBOTA 28.10.Karin Vavrečková
22.10.Dva body z LiberceLIB - OST 6:7, 9.kolo | VGŠest vteřin dělilo tým FBC ČPP Bystroň Group Ostrava od toho, aby si odvezl tři body z Liberce. Nakonec po výhře 7:6 v prodloužení urval body dva.
22.10.Ztráta bodu nás moc mrzí, říká MendrekLIB - OST 6:7, 9.kolo | VGSvé čtyři kanadské body za hattrick a asistenci by útočník FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Jakub Mendrek rád vyměnil za tříbodový zisk z Liberce. Jenže tým se po výhře 7:6 v prodloužení musí smířit se dvěma body.
21.10.Junioři: Pohledná hra a jedno vítězství.Jaroslav HeiserZ prvního výjezdu základní části soutěže KB ligy juniorů si přivážíme domů ze dvou zápasů 3 body. Tatran byl nad naše síly, ale Liberec jsme porazili.
21.10.Ženy si poradily se StřešovicemiSTR - OST 5:9, 8.kolo | VGTříbodový zápis na hřišti Tatranu Střešovice se povdl ženskému družstvu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. V 8. kole extraligy vyhrály ostravské florbalistky v Praze 9:5.
20.10.Ženy jedou na TatranSTR - OST 5:9, 8.kolo | VGPo prohraném domácím derby s Vítkovicemi se vrátit na vítěznou vlnu a připsat si další tři body. S takovým cílem jedou florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava do Prahy, kde se v 8. kole extraligy střetnou s domácím Tatranem Střešovice.
20.10.V Liberci odvedeme maximum, slíbil TrunkátLIB - OST 6:7, 9.kolo | VGS novým realizačním týmem nastoupí florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v Liberci, kde je čeká 9. kolo Tipsport Superligy.
19.10.Změna na trenérském postuVGSuperligový mužský tým FBC ČPP Bystroň Group Ostrava má ode dneška nově složený realizační tým. Dosavadní trenér Martin Smeták u týmu skončil, nově ho povedou Michal Trunkát ve spolupráci s Jozefem Gregou a v roli konzultanta jim bude pomáhat klubová legenda Robert Segeťa.
18.10.Dnes pohárové derbyVIT - OST 9:4, 0.kolo | VGPrvní zápas osmifinálové skupiny Poháru České pojišťovny bude pro hráče FBC ČPP Bystroň Group Ostrava řádně pikantní. Na úvod duelů ve skupině totiž narazí na městského superligového rivala Vítkovice.
18.10.FBC SOUPRAVA K VÁNOCŮMRedakce
18.10.Pohárové derby rozhodla třetí třetinaVIT - OST 9:4, 0.kolo | VGProhrou 4:9 na hřišti Vítkovic vstoupili florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava do bojů osmifinálové skupiny Poháru České pojišťovny.
18.10.Škoda toho konce, litoval MiškeVIT - OST 9:4, 0.kolo | VGDvě třetiny byli hráči FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v utkání osmifinálové skupiny Vítkovicím více než vyrovnaným soupeřem. Do třetí části sice šli s jednogólovým náskokem, ale nakonec prohráli 4:9. Nejlepším hráčem zápasu v dresu FBC Ostrava byl označen Michal Miške.
15.10.ELÉVKYNĚ MAJÍ ZA SEBOU PRVNÍ TURNAJ. Karin VavrečkováNaše nejmenší berou stříbrnou medaili na prvním turnaji Elévkyň.
15.10.Šance na body se rozplynula po dvou třetináchBOH - OST 7:4, 8.kolo | VGBez bodu se z Prahy vrátili florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. V 8. kole Tipsport Superligy podlehli FbŠ Bohemians 4:7.
15.10.Daniš je hře a věří ve zlepšeníBOH - OST 7:4, 8.kolo | VGPo návratu ze Švýcarska se útočník Jan Daniš moc těšil na návrat do Tipsport Superligy v dresu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava. Dočkal se, ale ani s jeho pomocí nedokázal tým uspět v Praze, kde v 8. kole prohrál s Bohemians 4:7.
14.10.Vyhrál lepší, uznal po derby kouč RobenekOST - VIT 5:11, 7.kolo | VGV souboji o florbalové královny Ostravy musely hráčky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava sklonit hlavy před družstvem Vítkovic. V 7. kole extraligy doma soupeřkám v derby podlehly 5:11.
14.10.Tomšová: Propadáme v obraněOST - VIT 5:11, 7.kolo | VGSnažila se, jak jen mohla, ale vítkovické útoky sama zastavit Veronika Tomšová nedokázala. Jak brankářka FBC ČPP Bystroň Group Ostrava viděla prohru 5:11 v derby s Vítkovicemi
13.10.Ženy přivítají v derby VítkoviceOST - VIT 5:11, 7.kolo | VGVyšvihne se družstvo žen FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v tabulce před Vítkovice, nebo na ně bude hledět z nižší příčky? O tom rozhodne sobotní extraligové derby o florbalové královny Ostravy.
13.10.Soupeřem mužů jsou BohemiansBOH - OST 7:4, 8.kolo | VGVylepšit svou doposud nepříliš úspěšnou bilanci. S takovým cílem pojedou florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava k zápasu 8. kola Tipsport Superligy, které odehrají v neděli v Praze proti FbŠ Bohemians.
13.10.OBJEDNÁVKA MINIDRESŮ FBC OSTRAVAKarin Vavrečková
10.10.V poháru proti VsetínuVSE - OST 2:3, 5.kolo | VGNapravit dojem z ligové prohry se Spartou a zvednout si sebevědomí mohou florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v 5. kole Poháru České pojišťovny. V úterý nastoupí ve Vsetíně, který hraje regionální soutěž.
10.10.Přes Vsetín se štěstímVSE - OST 2:3, 5.kolo | VGZatímco třeba FbŠ Bohemians nastříleli v 5. kole Poháru České pojišťovny Hradci Králové dvacet branek, muži FBC ČPP Bystroň Group Ostrava porazili Vsetín, který hraje regionální ligu, pouze 3:2.
9.10.První třetina byla odfláknutá, říká PastuškováOST - K21 1:4, 1.kolo | VGV Olomouci vyhrálo ženské družstvo FBC ČPP Bystroň Group Ostrava jednoznačně 12:5. "Ale nemyslíme na obranu," upozornila Andrea Pastušková.
7.10.Sparta byla nad síly mužůOST - SPA 3:8, 7.kolo | VGDvě vyrovnané třetiny odehráli florbalisté FBC ČPP Bystroň Group Ostrava proti pražské Spartě. Na slušný výsledek to ovšem zdaleka nestačilo. V 7. kole Tipsport Superligy doma prohráli pětibrankovým rozdílem 3:8.
7.10.Výhra nad Olomoucí kouče nenadchlaOLO - OST 5:12, 6.kolo | VGPadesát šest střel, z toho dvanáct úspěšných, ukázaly florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava při extraligovém utkání v Olomouci. V 6. kole soutěže porazily domácí FBC Olomouc 12:5.
7.10.Kapitán: Byla to nejhorší třetina v sezoněOST - SPA 3:8, 7.kolo | VGTragická třetí třetina v zápase se Spartou znamenala pro tým FBC ČPP Bystroň Group Ostrava jasnou domácí prohru 3:8 s pražskou Spartou. "Odpadli jsme po všech stranách," uznal kapitán ostravského celku Adam Zbořil.
6.10.Družstvo žen míří do OlomouceOLO - OST 5:12, 6.kolo | VGNabrat herní sebevědomí chce družstvo žen FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v 6. kole extraligy, v němž se představí na hřišti partnerského FBS Olomouc.
6.10.Do Ostravy přijede SpartaOST - SPA 3:8, 7.kolo | VGNepříliš oblíbený soupeř stojí před florbalisty FBC ČPP Bystroň Group Ostrava v 7. kole Tipsport Superligy. V sobotu doma přivítají pražskou Spartu.
3.10.Postupujeme z prvního místa skupiny F.Jaroslav HeiserPředkolo KB ligy juniorů jsme zakončili třemi výhrami. Celkem jsme z pěti zápasů nasbírali 14 bodů a obsadili 1. místo skupiny F. Do nově utvořené „lepší“ skupiny A vstupujeme s 5 body a patří nám čtvrtá příčka v tabulce celostátní ligy s dvanácti účastníky.
1.10.Tři body pro ženy za BohemiansBOM - OST 7:10, 5.kolo | VGÚspěšně zvládly florbalistky FBC ČPP Bystroň Group Ostrava reprízu minulého čtvrtfinále extraligy, když v 5. kole zvítězily na hřišti FbŠ Bohemians 10:7.