Junioři prohráli s Vítkovicemi

pondělí 12.10.2009 | J.Robenek. |

Ve čtvrtek 8.10. byl na programu jeden z prestižních florbalových zápasu juniorské ligy - ostravské derby.

Očekavání byla veliká, a to z obou stran. Zápas pro nás velmi přijemně začal, když při přečíslení 2 na1 zahrál hostující obránce na zemi a bylo nařízeno trestné střílení. To sice Robin Žydel neproměnil, ale o pár vteřin později využil následnou přesilovku Ondra Janečka. Vítkovice se nenechali zahanbit a o pár chvil později bylo vyrovnáno. Vedení nám vrátil Petr Kašpar po pěkné teči. Nadějný stav 2:1 ale netrval dlouho a bylo zase vyrovnáno. Tento vývoj se opakoval jěště jednou a stav byl tedy 3:3. Když už všichni mysleli, že se do šaten půjde za nerozhodného stavu, dostali jsme výhodu úderu v rohu našeho útočného pásma. Vytvořili jsme nepochopitelnou chybu, odpovídající kategorii elévů a Martin Tokoš pohodlně poslal Vitkovice vteřinu před koncem do vedení.

Nástup do 2.třetiny jsme totálně zaspali a po 6 minutách to bylo  o  4 goly. Pak sice Vojta Zezulka snížil, ale pak si vzal slovo M.Michalík a dvěma goly zkompletoval hattrick a uzavřel účet druhé třetiny na smutných 1:5 pro Vitkovice.

I když se náš projev hry ve třetí třetině mírně zlepšil, golostroj pokračoval na konečných 6:13. Tento zápas bych z naší strany nazval OSTUDOU! Asi bychom se měli všichni zamyslet na tím co jsme předvedli. Doufejme v to že nám prohra pomůže a dnes proti Havířovu častečně odčínime tuto ostudu a zvedneme si sebevědomí.