Dnes "zajíždíme" k derby na Dubinu

pondělí 6.10.2008 | MaR |

V dnešním utkání změříme síly s Vítkovicemi. Role favorita je na straně soupeřek, které po bodově nevydařeném prvním dvoukole potřebují doma bodovat.

Dnes

V našem celku od posledních zápasů nedošlo k žádným změnám. Romana Metzová se stále zotavuje ze svých zdravotních komplikací, k tomu si  Denisa Hebronová zranila kotník. Hanka Wirthová sice zkusila absolvovat jeden trénink, ale nad jejím startem visí velký otazník.

Bilance vzájemných zápasů  je příznivější pro 1.SC SSK Vítkovice. Celkem 2 zápasy, žádná výhra FBC, žádná výhra FBC v prodloužení, žádná remíza, žádná výhra Vítkovic v prodloužení, 2 výhra Vítkovic. Skóre je logicky také příznivější pro Vítkovice 6:16.