Pohár ČFbU: Spokojenost s postupem, mizérie ve hře

neděle 12.10.2008 |  |

V utkáních skupiny D prvního kola ženské části poháru ČFbU jsme poměřili síly s celky z nižších soutěží a zopakovali...

V utkáních skupiny D prvního kola ženské části poháru ČFbU jsme poměřili síly s celky z nižších soutěží a zopakovali jsme si duel s Vítkovicemi. Méně zkušené hráčky jsme dokázali celkem udolat, ale Vítkovice nám tentokráte uštědřili tvrdou lekci.
Nicméně jsme potvrdili pozici spolufavorita naší skupiny a postoupili jsme do dalších bojů z druhého místa. Ve čtvrfinále poháru se utkáme  s vítězem skupiny E, kterým se stala Olomouc, když porazila všechny své soupeřky včetně Židenic. Termín utkání ještě není stanoven, hrát budeme doma.

FBC Pepino Ostrava - FbK Svitavy 4:1 (1:0;1:1;2:0)

Utrápené utkání, do kterého jsme sice dobře vstoupili , ale na vstřelenou branku jsme však dlouho nedokázali navázat. Při našem vedení 2:0 soupeřky ze závaru vyčarovaly snížení a odstartovaly naše trápení. Definitivní pojistku jsme i přes herní převahu přidali až poslední minutě utkání.

statistiky utkání můžete shlédnout ZDE

FBC Pepino Ostrava - 1.SC SSK Vítkovice 1:6 (0:3;0:2;1:1)

První super šanci utkání jsme měli na hokejkách my, ale Ondrejkové v brance Vítkovic skvěle zásahla. Bohužel to byl z naší strany snad jediný světlý okamžik. Vítkovice narozdíl od derby hráli v dobrém pohybu, který nám dělal obrovské problémy. Výraznými postavami utkání byly hráčky soupeře tereza Urbánková a Zuzana Macurová. Obě nám vstřelily hattrick a Zuzana Macurová přidala ještě 2 nahrávky.

FBC Pepino Ostrava - SK Snipers Třebíč 12:0 (6:0;1:0;5:0)

K tomuto utkání jsme nastupovali s netradičním centrem druhého útoku. Nelehkého úkolu se skvěle zhostila Katka Honkýšová, která si soupeře normálně prohlíží zpod  brankářské masky. Nutno podotknout, že si Kateřina v útoku vedla skvěla. Připsala si jednu asistenci a několikrát byla velice blízko ke vstelení gólu. Utkání jsme zvládli o poznání lépe, než zahajovací zápas se Svitavami. Během první třetiny jsme nastříleli 6 branek, které nám pomohly k herní pohodě, která vedla až ke konečnému vysokému výsledku.