Reprezentační intermezzo

čtvrtek 16.10.2008 | Petr Dadej |  

V prvním listopadovém víkendu se uskuteční tři reprezentační akce - pozváni jsou tři zástupci FBC Ostrava.

Reprezentační intermezzo

 
 
 

Muži zajíždí do finského Kuopia, kde se odehraje další turnaj série Euro Floorball Tour. Reprezentační trenéři Zdeněk Skružný, David Zlatník a Pasi Tilander nominovali tyto hráče:

Brankáři
Kafka Tomáš Tatran Střešovice
Rytych David SSK Future
Obránci
Folta Daniel 1.SC SSK Vítkovice
Garčar Milan Tatran Střešovice
Chrápek Tomáš FBC Ostrava
Jakůbek Aleš GC Zurich
Jelínek Jan 1.SC SSK Vítkovice
Nesměrák Lukáš FBC Liberec
Slaný Štěpán FBK Sokol Mladá Boleslav
Trnavský Tomáš UHC Grünenmatt
Útočníci
Cepek Radim HC Rychenberg
Fridrich Milan Tatran Střešovice
Kožušník Pavel Torpedo Havířov
Kožušník Petr Ad Astra Sarnen
Novotný Petr FBK Sokol Mladá Boleslav
Ostřanský Martin UHC Alligator Malans
Richter Martin Tatran Střešovice
Sikora Radek UHC Grünenmatt
Skalík Vojtěch HC Rychenberg
Sladký Tomáš SV Wiler-Ersigen
Zálesný Aleš Tigers Langnau

-----------

Junioři zajíždí do Finska společně s muži, jenže čeká je ještě jednodenní soustředění 18.10.2008 v Šumperku.
Trenér Radomír Mrázek vybral tyto hráče:

Brankáři

Bauer

Lukáš

Tatran Střešovice

Mück

Lukáš

AC Sparta Praha Florbal

Peštál

David

Bulldogs Brno

Obránci

Farkaš

Tomáš

SK JeMoBu

Knotek

Jiří

Bulldogs Brno

Podhráský

Michal

SSK Future

Princ

Vlastimil

SSK Future

Rákosník

Tomáš

Tatran Střešovice

Suchánek

Patrik

1. SC SSK Vítkovice

Ullmann

Filip

Tatran Střešovice

Vlček

Vojtěch

1. SC SSK Vítkovice

Útočníci

Blažek

Martin

Spartak Pelhřimov

Gertner

Jaroslav

FBC Ústí nad Labem

Gwuzdz

Radek

FBK Sokol Mladá Boleslav

Houbal

Roman

Bulldogs Brno

Hrubý

Vít

1. SC SSK Vítkovice

Jelínek

Petr

Sokol Pardubice

Juhaňák

Jiří

Torpedo Havířov

Louvar

Jan

TJ JM Chodov

Olšiak

Jan

Tatran Střešovice

Tokoš

Martin

1. SC SSK Vítkovice

Tyl

Miloš

Torpedo Havířov

Žydel

Robin

FBC Ostrava

-----------

Ženy odehrají turnaj Salming Cup 2008 v Praze, střetnou se s Finskem, Švýcarskem a Švédskem.
Trenér Marks nominoval tyto hráčky:

Brankářky
Christianová  Jana FbŠ Bohemians
Váňová  Hana Děkanka Praha
Hráčky do pole
Bartošová  Lenka FBC Liberec
Billá Denisa Děkanka Praha
Černá  Nikola 1. SC SSK Vítkovice
Jarolímová  Anet TJ JM Chodov
Jelínková Zuzana FbŠ Bohemians
Jílková  Kristýna Děkanka Praha
Kalecká Margarita Děkanka Praha
Kulhánková  Anna TJ JM Chodov
Lacková  Hanka Děkanka Praha
Macurová Zuzana 1. SC SSK Vítkovice
Moťková  Kateřina Děkanka Praha
Novotná Ilona Děkanka Praha
Paulovičová Lucka FBC Liberec
Rozumová  Klára Děkanka Praha
Rullová  Michaela Elite Praha
Šimáčková  Olga FbŠ Bohemians
Šindelová Magdalena Děkanka Praha
Šteglová  Dominika Děkanka Praha

 

---------

FBC Ostrava má své třetí zastoupení v kategorii juniorek, které se podobně jako ženy představí v Praze. Michal Marošek, trenér, nominoval tento tým:

Brankářky
Horňáková Kristýna FbŠ Bohemians
Jahnová  Gabriela FBC Liberec
Měrková Monika TJ MEZ Vsetín
Hráčky do pole
Bočanová Adéla FbŠ Bohemians
Čapková Martina SSK Future
Kabeláková Simona FBC Liberec
Koníčková Hanka FBC Liberec
Kořínková Jana Děkanka Praha
Kovalská  Silvie 1. SC SSK Vítkovice
Krupnová Eliška FbC Měddm Mariánské Lázně
Leierová  Klára FA Mladá Boleslav
Musilová Aneta 1. AC Uherský Brod
Němečková Petra FBC Liberec
Polenská Vendula FbŠ Bohemians
Sádková Barbora Děkanka Praha
Skopková  Gabriela FBC Liberec
Surá  Dagmar FBC Liberec
Šmídová Aneta 1. AC Uherský Brod
Urbánková Tereza 1. SC SSK Vítkovice
Vavrečková  Karin FBC Ostrava

 

Facebook

Copyright © 2017 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři