Druhé dvojkolo proběhlo dnes v Havířově.

sobota 18.10.2008 | R.M. |

Ach,ty ranní zápasy.

FBC Ostrava  -  Horní Suchá  4:2  (2:1,1:0,1:1)   (5:0 na tyčky)

Do utkání jsme vstoupili docela dodře a už ve třetí minutě se ujali vedení,když Áďa zavesloval a doběhl dlouhou přihrávku,předložil Krejčovi a ten zavěsil. Další trefu přidal Trulisson po Šešulově přihrávce. V závěru třetiny nám soupeř nabídl přesilovou hru,ale sami jsme inkasovali z hole Delonga. Druhá část  se nesla v duchu té první. Gól si zaknihoval Áďa a byla to branka vítězná. O třetí části toho taky moc nenapíšu. Horní Suchá využila přesilovku Delongem a snížila naše vedení,které o minutku později navýšil Tiger,šťastnou střelou s tečí protihráče a dal výsledku konečnou podobu. Hodnocení zápasu nechám na Vás,všichni jsme to viděli,taže není moc co dodat. Buďme jen rádi,že hornosušští měli jen jednoho Delonga.

Torpédo Havířov  -  FBC Ostrava  1:6  (0:1,0:1,1:4)

Havířovští byli v první třetině lepším mužstvem,ale naštěstí pro nás,se nedokázali střelecky prosadit. Jejich obrovská příležitost v páté minutě a nastřelená tyčka v minutě sedmé byly jejich vlastní smrtí. Náš tým dokázal uštknout z první vážnější situace v minutě šesté. To se k rozehrávce trestného úderu z rohu hřiště postavil Kolibřík a před bránou našel naběhnuvšího Honzu Křivu. 0:1. V úvodu druhé třetiny Torpédo opět zahrozilo,ale gól nám nedali. Od poloviny zápasu,se už ale začaly misky vah překlánět na naši stranu a bylo evidentě vidět,že budeme lepším družstvem. To dokázal potvrdit Honzík Křivů,když zužitkoval přesilovou hru po přihrávce Vlčákově. Třetí dějství bylo už v režii jednoho týmu a to ostravského. Třetí branku přidal Kaša po příhře Trulissona. Menší problém přišel ve třetí minutě, když bylo nařízeno trestné střílení a soupeř jej využil. To už byla jen labutí píseň našeho soka. V šesté se trefil Kubeč po Koliho naservírování,v osmé završil svůj hattrick Honza Křiva a připravil svému otci vítr do peněženky a sedm sekund před závěrečným klaksónem se prosadil ještě Kolibřík. Výkon ve druhém zápase byl o 111% lepší toho prvního.