O víkendu dvojzápas pravdy

pátek 7.11.2008 | Mar |

V následujícím hracím víkendu se střetneme s týmy Židenic a Olomouce. Jelikož jsou tyto týmy společně s námi ve hře o udržení, sehrajeme zcela určitě nelehké zápasy.

Ze zkušenosti z 1.ligy žen víme, že výsledek se proti Židenicím nikdy nerodil lehce, což mimo jiné potvrzují dobré výkony brňanek v extralize.
Olomouc se po špatném začátku nadechla k lepším výkonům a proti našemu týmu se vždycky dokázala vyhecovat.
Na zápasy pojedeme v sestavě okleštěné zraněními. Martina Závodná je po operaci kolene a delší čas již postrádáme Romanu Metzovou a Zuzku Štrbákovou. Otazním visí nad stratem Evy Koloničné.

Bilance vzájemných zápasů  s týmem TJ Sokol Brno Židenice  se v extralize teprve vytváří. Se soupeřkami jsme se utkali  pouze v 1.lize žen.

na stránky našeho sobotního soupeře se můžete podívat ZDE.

Bilance vzájemných zápasů  s FBS Olomouc je vyrovnaná. V náš prospěch hovoří pouze skóre. Celkem 2 zápasy, 1 výhra FBC, žádná výhra FBC v prodloužení, žádná remíza, žádná výhra Olomouce v prodloužení, 1 výhra Olomouce. Skóre je 9:8 ve prospěch FBC Pepino Ostrava.