O víkendu přivítáme vedoucí tandem Děkanka - Chodov

sobota 22.11.2008 | Mar |

V netradičním "domácím" prostředí se utkáme s leadry soutěže. V sobotu hrajeme na palubovce sportovní haly na Varenské ulici(začátek 19:00) a v neděli sehrajeme zápas dokonce až v hale v Bystřici nad Olší (začátek 15:00).Pro nás nepříjemná situace vznikla obsazeností všech spotovních hal v Ostravě i nejbližším okolí, které jsou schváleny pro pořádání nejvyšších celostátních soutěží ve florbale.

V netradičním "domácím" prostředí se utkáme s leadry soutěže. V sobotu hrajeme na palubovce sportovní haly na Varenské ulici proti TJ JM Chodov (začátek 19:00) a v neděli sehrajeme "domácí" zápas dokonce až v hale v Bystřici nad Olší proti nezadržitelnému týmu CON INVEST Děkanka (začátek 15:00).

Pro nás nepříjemná situace vznikla obsazeností všech sportovních hal v Ostravě i nejbližším okolí, které jsou schváleny pro pořádání nejvyšších celostátních soutěží ve florbale.
Proti špičkovým ženským celkům chceme předvést hlavně svůj standadní výkon a pokusit se favority co nejvíce potrápit. K dispozici bohužel stále nebude Martina Závodná ani Romana Metzová, chybět bude o tomto víkendu i Petra Schmidtmeyerová. Zdravotní indispozice nepustí do utkání taky Lenku Šimůnkovou a Denisu Hebronovou. Otázniky visí nad nedělním startem Hanky Wirtové a celý tým doufá, že vydrží zdraví v rodině Koloničných.

Bilance vzájemných zápasů  s týmem TJ JM Chodov je příznivější pro našeho soupeře.  Celekm 2 zápasy, žádná výhra FBC, 1 výhra FBC v prodloužení, žádná remíza, žádná výhra Chodova v prodloužení, 1 výhra Chodova. Skóre hovoří ve prospěch TJ JM Chodov 6:5.
Výsledky 2007/2008: doma - 3:2p, venku 2:4.

na stránky našeho sobotního soupeře se můžete podívat ZDE.

Bilance vzájemných zápasů  s týmem CON INVEST Děkanka je ve prospěch našeho soupeře. Celkem 2 zápasy, žádná výhra FBC, žádná výhra FBC v prodloužení, žádná remíza, žádná výhra Děkanky v prodloužení, 2 výhry Děkanky. Skóre je 22:2 ve prospěch týmu CON INVEST Děkanka.
Výsledky 2007/2008: doma - 0:10, venku 2:12.