Vrátíme Chodovu úvodní porážku?

čtvrtek 27.11.2008 | Petr Dadej |

V posledním zápase před Mistrovstvím Světa se Pepino utká v televizním střetnutí s Chodovem.

poslední střetnutí:
TJ JM Chodov přijede do Ostravy obhájit vítězství z prvního letošního zápasu, který vyhrál v Praze 9:3. Ve 4.kole rozhodla třetí třetina, po dvou částech byl totiž stav "pouze" 4:3 ve prospěch domácích.

forma Pepina:
Pepino se stává týmem konců utkání. V posledních dvou zápasech Ostravští vždy výrazně prohrávali, ale vždy dokázali zápas otočit ve svůj prospěch. Nejdříve přehráli v prodloužení před domácím publikem Vítkovice 6:5 a postoupili do čtvrtfinále poháru ČFbU - přestože již prohrávali už 1:5! V neděli 23.listopadu pak tříbodově porazili Mladou Boleslav, nicméně stav po dvou třetinách byl dokonce už 2:7. Uvidíme, zdali i dnes připraví Pepino divákům podobně divokou podívanou.

forma Chodova:
Poslední zápasy Chodovu nevyšly naprosto podle představ. V zápase s Vítkovicemi prohrál 3:7 a k tomu se zranila brankářská opora Jan Barák, ale do Ostravy dorazí. Poté vystavil Chodovu stopku v poháru ČFbU Tatran, který vyhrál jasně 10:2 a až v posledním kole Chodovští opět bodovali. V prodloužení porazili Liberec 7:6. Bod navíc vydoloval Petr Šochman, který dělal i Pepinu v prvním zápase velké problémy.

hráčské absence:
Pepinu bude chybět Tomáš Chrápek, který se připravuje na blížící se Mistrovství Světa, Chodovu naopak nikdo z důležitých hráčů neodjel, ani neonemocněl. Přijede tak zmíněný Šochman, Zozulák, Dvořák, Schwan i další. Přesto nesmí mít Pepino jiný cíl než vítěztsví.

Tím by se v tabulce výrazně přiblížilo první pětce, už pouze na rozdíl dvou bodů.

Přijďte se sami přesvědčit, jak to dopadne!