Druhou polovinu soutěže začneme doma proti FBŠ Bohemians a Liberci

pátek 28.11.2008 | Mar |

Po vedoucí dvojici přívítáme v tomto víkendu další medailové adepty. Momentálně třetí celek tabulky FBŠ Bohemians si bude chtít upevnit svou pozici, naopak ...

Po vedoucí dvojici přívítáme v tomto víkendu další medailové adepty. Momentálně třetí celek tabulky FBŠ Bohemians (sobota, 15:00, Fatpipe aréna) si bude chtít upevnit svou pozici, naopak FBC Prestige Man. Liberec (neděle, 14:00, Fatpipe aréna) bude chtít neztratit kontakt s rivalem, případně využít jeho zaváhání. Domácí utkání nakonec budeme hrát opravdu doma ve Fatpipe aréně, když po dohodě klubů odpadla varianta s Bystřicí nad Olší.

V prvním letošním utkání nás hráčky FBŠ v Praze vypráskaly 10:2. Tento výsledek bychom si neradi zopakovali. Z utkání v Liberci jsme si nečekaně odvezli bod. V odvetě očekáváme soustředěný výkon Liberce, který již nebude chtít dopustit ztrátu bodů, která jej v konečném účtování posune v play off proti Děkance.
Do zápasů už budeme moci střídat více hráček do pole, neboť se do sestavy vrací Martina Závodná, Lenka Šimůnková i Petra Schmidtmeyerová. Otazník visí nad startem naší nové posily Jany Solkové, která má zdravotní problémy. Denisa Hebronová doma leží s virózou a Dáša Benčíková má studijní povinnosti. Na utkání se těšíme, neboť  věříme, že naši fanoušci vytvoří na hale výbornou atmosféru.

Bilance vzájemných zápasů  s týmem FBŠ Bohemians je příznivější pro našeho soupeře.  Celekm 3 zápasy, žádná výhra FBC, žádná výhra FBC v prodloužení, žádná remíza, žádná výhra FBŠ v prodloužení, 3 výhry FBŠ Bohemians. Skóre hovoří ve prospěch FBŠ Bohemians 19:4.
Výsledky 2007/2008: doma - 1:4, venku 1:5.
Výsledky 2008/2009: venku 2:10.

na stránky našeho sobotního soupeře se můžete podívat ZDE.

Bilance vzájemných zápasů  s týmem FBC PRESIGE Management Liberec hovoří v náš prospěch. Celkem 3 zápasy, 1 výhra FBC, žádná výhra FBC v prodloužení, 1 remíza, žádná výhra Liberce v prodloužení, žádná výhra Liberce. Skóre je 12:11 v náš prospěch
Výsledky 2007/2008: doma - 5:3, venku 3:4.
Výsledky 2008/2009: venku 4:4.