Junioři porazili Slovácko

neděle 30.11.2008 | Petr Dadej |

Dnes na Fatpipe Areně odehráli junioři 11.kolo, ve kterém porazili poslední Slovácko.

FBC Pepino Ostrava - SFK Slovácko-Sokol Hodonín 8:5 (5:1, 2:3, 1:1)
branky: 4:31 vlastní, 6:51,24:13,27:23 Švajný (Hanic, 2xŽydel), 11:32 Robenek (Vojtíšek T.), 15:10 Žydel (Hanic), 15:20 Hanic (Klapita), 55:50 Vojtíšek T. (Robenek) - 19:49, 25:39 Kulla (Šimanovský, Vlčko T.), 27:46 Vlčko T. (Kulla), 28:21 Bábíček (Luzert), 57:00 Hašlík

střely: 36:18
diváci: 47
rozhodčí: Jan Hadrava, Adam Hollósy

Junioři v jedenáctém kole postavili na Fatpipe Areně proti poslednímu celku ligy, proti Slovácku. Zápas začli s naprostým přehledem, soupeře k ničemu nepustili a vedli už 5:0. V poslední minutě se sice soupeři povedlo snížit, ale i tak poměr střel v první části zněl 14:3 a skóre 5:1 značilo jednoznačný zápas.

Ve druhé části ale začlo Pepino chybovat a dovolilo tak nezkušenému soupeři vstřelit další branky a dokonce třetinu vyhrát. Hráči se těžko motivovali do hry a dovolili tak Slovácku vrátit se do zápasu.

Třetí třetina se už ale jen dohrávala, Pepino si kontrolovalo své vedení a nedovolilo Slovácku zápas zdramatizovat. Na obou stranách tak padlo už jen po gólu a tři body tak zůstaly dle očekávání v Ostravě.