Tragédie ze 3.kola - ze Šumperka body nevezeme

sobota 29.11.2008 | Muras |

Tragédie ze 3.kola - ze Šumperka body nevezeme V sobotu 29.11.2008 jsme vyrazili na cestu do Šumperka. Zde jsme se utkali s týmy: Fbc Asper Šumperk a S.K. P.E.M.A. Bcc Opava. Brzké vstávání a tříhodinové cestování vlakem bylo opravdu únavné. Avšak jakmile holky vstoupili na šumperskou palubovku zcela ožily.

V sobotu 29.11.2008 jsme vyrazili na cestu do Šumperka. Zde jsme se utkali s týmy:

Fbc Asper Šumperk a S.K. P.E.M.A. Bcc Opava.

Brzké vstávání a tříhodinové cestování vlakem bylo opravdu únavné. Avšak jakmile holky vstoupili na šumperskou palubovku zcela ožily.

Fouknutí do píšťalky započalo náš zápas s domácími přesně ve 12:00. Utkání začalo výborně. Holky si přesně nahrávaly, střílely na branku, obranná hra byla taktéž na jedničku (..ale jen z počátku). Celou první třetinu se hrál opravdu dobrý florbal, na který se dalo koukat.

Druhá třetina byla zlomová. Holky viděly, že mají skvělé šance. Jen chyběla třešnička na dortu v podobě gólu. A ten ne a ne padnout. Tlačili jsme čím dál víc a postupně začali zapomínat na obranu. Útok chtěl za každou cenu dát gól. A tak často docházelo k přečíslení.

Neproměněné šance a nevracení se nás stálo první branku. V 8.minutě jí vstřelila šumperská kapitánka Körmendyová. Holky to zcela nečekaně rozhodilo. Bylo to znatelné nejen na hře, ale i na lavičce. Než jsme se stihli vzpamatovat ležela naše golmanka na zádech a míček se nám vyšklíbal zpoza jejich zad.

V závěru jsme se jakžtakž vzpamatovali, ale bohužel nám to nebylo nic platné. Soupeř si svou výhru pojistil ještě dalším gólem.

Fbc Asper Šumperk vs. Fbc Pepino Ostrava                   3:0

Branky: Körmendyová (Chamlarová), Zacpálková (Rektoříková), Maixnerová (-)

Sestava:

FBC Pepino

Cilečková – Metzová, Kapcová, Paloncyová, Szczurová, Vinklerová, Sikorová, Ratajová, Nitková, Kučová, Drkošová, Sluková,

FBC Asper Šumperk

Směšná, Divišová, Turková, Axmannová, Demeterová, Dolníčková, Körmendyová, Kylarová, Skoumalová, Krňalková, Strmisková, Bártlová, Kylarová, Zacpálková, Maixnerová, Weinlichová,  Rektoříková, Chamlarová, Tomanová, Košťálová

Ve druhém zápase jsme nastoupili proti Opavě, která se pyšní první příčkou v dorostenecké lize. Zápas byl již od samého počátku vyrovnaný. Opět bylo na co se dívat. Skvělé zákroky obou brankářek. Herní kombinace i střely jako z učebnice. To nám vydrželo však pouze do druhé třetiny. Do doby, než se na světelné tabuli objevil výsledek 0:2 pro Opavu.

Do třetí třetiny šly holky s plným nasazením. Chtěly uhrát aspoň remízu. Daly do toho všechno. Otevřely hru, která nás stála mnoho sil. Znatelně se to projevilo na naší kondičce. Toho využili sestry Sládečkovy, které mimo jiné vedou kanadské bodování, a zvedly opavské skóre.

Fbc Pepino Ostrava vs. S.K. P.E.M.A. BCC Opava        0:4

Branky: Sládečková H. (Sládečková E.), Čermáková (-), Quittyová (Sládečková H.), Sládečková E. (Quittyová)