Ženy přivítají na své palubovce Bohemians a Elite Praha

čtvrtek 1.10.2009 | Mar, RaK |

V rámci programu 3. a 4. kola extraligy žen zavítají na naši půdu dva velmi ambiciózní celky. Bohemians plánují návrat na nejvyšší příčky a  v Elite Praha určitě letos chtějí naplnit svá předsezónní předsevzetí.
V našich řadách budeme nejspíše postrádat centra druhého útoku Karin Vavrečkovou, která čelí nachlazení. Očekáváme napínavé zápasy a těšíme se na tradičně skvělou podporu našich příznivců.
Oba dva zápasy sehrajeme na Fatpipe aréně. Sobotní utkání zahajuje v 17:00, v neděli bude buly ve 13:00.

Bilance vzájemných zápasů  s týmem FBŠ Bohemians je příznivější pro našeho soupeře.  Celekm 4 zápasy, žádná výhra FBC, žádná výhra FBC v prodloužení, žádná remíza, žádná výhra FBŠ v prodloužení, 4 výhry FBŠ Bohemians. Skóre hovoří ve prospěch FBŠ Bohemians 11:23.
Vzájmné zápasy:
Výsledky 2007/2008: 1 : 4, (doma) a 1 : 5 (venku).
Výsledky 2008/2009: 4 : 7 (doma) a 2 : 10 (venku).

na stránky našeho sobotního soupeře se můžete podívat ZDE.

Bilance vzájemných zápasů  s týmem Elite Praha je bodově vyrovnaná, v náš prospěch hovoří pouze rozdíl ve skóre. Celkem 2 zápasy, 1 výhra FBC, žádná výhra FBC v prodloužení, žádná remíza, žádná výhra Elite v prodloužení, 1 výhra Elite Praha. Skóre je 14:11 v náš prospěch.
Výsledky 2008/2009: 8 : 4 (doma) a 6 : 7 (venku)

na stránky našeho nedělního soupeře se můžete podívat ZDE.