1.kolo.

sobota 3.10.2009 |  |

1.kolo.

Na začátek sezony jsme chytli jako los soutěže pro nás dobře známý tým SSK FUTURE.Bylo vidět,že to byl první zápas sezony.Nervozita,pozdní čas začátku utkání a přemotivovanost poznamenaly úvod hry.Všichni jsme chtěli vrátit porážku z lońského finále ,což se nám se štěstím a pevnou vůlí podařilo.První dvě třetiny jsme téměř nevystřelili na soupeřovu bránu a to nás mohlo stát cenné body. Ve třetí třetině se po velmi nepříjemné domluvě trenéra z nás stal úplně jiný tým.V posledních sedmi minutách jsme se do soupeře pustili s neskutečným nasazením.Během dvou minut jsme dali FUTURU tři branky a rázem jsme vedli 4:3.Závěr patřil nám  vyhráli jsme 5:4.Rád bych pochválil výkon Adama Hudce,který chytal s neuvěřitelným přehledem.