2.kolo.

sobota 3.10.2009 |  |

2.kolo.

Ve druhém zápase jsme se střetli s nováčkem z Chodova.Vůbec jsme nevěděli čeho je tento tým schopen a tak jsme se od začátečního hvizdu pouze oťukávali.Nějakoudobu nám trvalo,než jsme se střelecky prosadili,protože tým z Chodova si spletl florbal s ragby.Velmi tvrdou hru,která bolela předváděli,ale jen dvě třetiny.Ve třeti třetině jim bohužel došly síly,nejspíše z dvou hodinové rozcvičky,kterou tým z Chodova absolvoval.Náš brankostroj se rozjel a moc děkujeme trenérovi z Chodova jeho nesmyslná hra v šesti nám pomohla k tak vysokému výsledku 10:4.Věřte že se už moc těšime na soupeře z Chodova až se opět utkáme u nás v Ostravě. Praha:Ostrava 0:2 kluci děkujem jen tak dal.