Čeká nás souboj s posledními finalisty ženské extraligy

pátek 9.10.2009 | Mar, RaK |

V nadcházejícím ligovém dvojkole se utkáme s TJ JM Chodov a Herbadents Tigers SJM. Nečeká nás nic lehkého, neboť se jedná o týmy jež kralovaly loňské sezóně. Na cestu se z bezpečnostních důvodů vydáváme BiX auty, neboť se chceme vyhnout střetu s „vyhlášenými“ fanoušky polského fotbalového týmu. Tímto děkujeme vedení za vstřícnost a zapůjčení dopravních prostředků.

V samotných utkáních se chceme prezentovat především bojovností a kolektivním výkonem. Pokud se nám podaří navázat na poslední ligové utkání, budeme odjíždět s dobrým pocitem, ať už zápasy dopadnou jakkoliv.

Bilance vzájemných zápasů  s týmem TJ JM Chodov hovoří v náš prospěch Celkem 4 zápasy, 1 výhra FBC, 2 výhry FBC v prodloužení, žádná remíza, žádná výhra Chodova v prodloužení, 1 výhra Chodova. Skóre je přiznivější pro nás 15 : 13.

Vzájmné zápasy:
Výsledky 2007/2008: 3 : 2p (doma) a 2 : 4 (venku).
Výsledky 2008/2009: 5 : 4p (doma) a 5 : 3 (venku).

na stránky našeho sobotního soupeře se můžete podívat  ZDE

Bilance vzájemných zápasů  s týmem Herbadent Tigers SJM je jednoznačně příznivější pro našeho soupeře.  Celkem 4 zápasy, žádná výhra FBC, žádná výhra FBC v prodloužení, žádná remíza, žádná výhra Herbadent Tigers SJM v prodloužení, 4 výhry Herbadent Tigers SJM. Skóre hovoří ve prospěch Herbadent Tigers SJM 11 : 23.

Výsledky 2007/2008: 0 : 10 (doma) a 2 : 12 (venku).
Výsledky 2008/2009: 3 : 12 (doma) a 1 : 13 (venku). Ve finále pohárů ČFbU 2009: 2 : 8 (Jindřichův Hradec).