Junioři a výhra nad Znojmem

pátek 30.10.2009 | Bronislav Plíhal |

Dne 24.10 bylo odehráno další kolo 1.Juniorské ligy mezi týmy FBC BiX Ostrava a TJ VHS Znojmo

Byl to zápas mezi týmem na předních místech ligové tabulky a týmem který se momentálně nachází na jejím spodku.O tom  svědčilo jak konečné skore tak výkony jednotlivých mužstev.

Zápas začal ve vlažném tempu,oba týmy vyčkávaly na hru soupeře.Během prvních 5 minut se však hra změnila ,začali jsme napadat soupeřovu rozehrávku a dostávali jsme se tak do šancí.První proměněné šance přišla v polovině první třetiny kdy první gol střelil Patrik Poselt.Během dalších pár minut se nám povedlo vstřelit dalši branku diky Petru Kašparovi.Znojmo dokázalo během chvíle snížit na 2:1 ale to bylo na dlouhou dobu vše.Do konce první třetiny se nám podařílo navýšit skore na 3:1 zásluhou Jirky Dardy.Od této chvíle jsme zápas kontrolovali soupeři jsme nedovolili žádnou větší šanci.Během druhé třetiny jsme se díky zásluhám  Patrika Šimíčka,Petra Kašpara,Davida Koláře,Jiřího Dardy a Vaška Gurkovského

b0 dostali do sedmi brankového vedení.Během druhé třetiny soupeř odpadl a bylo jen na nás kolik branek přidáme.Během třetí třetiny se soupeři podařilo přidat jestě jednu branku ale to bylo od Znojemského celku vše.Následně na naší straně zvyšovali skoré 2x Jakub Robenek a svým již třetím golem v zápase uzavřel na konečných 11:2 Petr Kašpar.

Ačkoliv jsme byli bez některých stálých opor našeho týmu,tak jsme předvedli vcelku povedený výkon,který byl podržený výborně chytajícím Ondrou Holmanem.