Junioři na Tatran nestačili

neděle 1.11.2009 | Petr Dadej |

Junioři BiX hráli v sobotních večerních hodinách s Tatranem Střešovice, kterému se v letošní sezoně daří a potvrdil to i v Ostravě. Po divoké přestřelce porazil BiX 9:7.

Hráči Tatranu se na zápas připravili lépe a v první třetině byli rozhodně lepším týmem a zaslouženě si do šaten odnášeli vedení 3:0. Po taktické i fyzické stránce Ostravské přehrávali a BiX marně hledal recept na pevnou obranu Střešovic.

Do druhé třetiny ale jakoby vlétl jiný tým BiXu a začal skóre stahovat. To se povedlo, ale za vyrovnaného stavu 3:3, jakoby BiX usnul na vavřínech a hrát začal opět Tatran. Díky třem brankám v druhé polovině třetiny opět odskočil domácím na rozdíl tří branek.

Třetí třetinu už se hrál výrazně otevřený florbal a projevilo se to i na výsledku. BiX se ale na Tatran už nedotáhl, a když Střešovice brankou do prázdné branky v poslední minutě utkání uzavřeli stav na 9:7 ve svůj prospěch, body se stěhují do Prahy.