Elévové B v neděli sehráli další své utkání v Paskově

pondělí 9.11.2009 | Rosťa |

V neděli 8.11 se náš tým zúčastnil ligového turnaje elévu konaného na palubovce florbalového týmu FBC Paskov, ale pořádaným týmem FBC Frýdek Místek. Na turnaji jsme se mohli pyšnit spolu s Vítkovicemi nejmladším týmem, hrálo 8 kluku věkově z přípravky a 4 kluci věkově elévové.

Sestava: Martin Štefek(00),Jakub Míchal(99)C,Dan Flašar(00),Jakub Kutěj(00),Filip Jílek(00),Dan Pastrňák(99),Matěj Pála(01),Matyáš Gryz(02),Daniel Dostál(01),David Pospíšilik(99),Dan Pospíšilik(02),Dan Kaliský(99).

Postupně jsme se utkali s týmy Tigers Poruba,FBC Frýdek Místek,FBC Paskov, Vítkovice C(věkově přípravka)

V zápase s Tygry jsme hráli v první půli vyrovnaný zápas, ale ve druhé po několika zbytečných chybách prohráváme 0:7, i přes tento výsledek, který průběhu zápasu neodpovídal jsme podali velmi sympatický výkon s týmem, kde jsou kluci i o 3roky starší.

V druhém zápase s domácím týmem Frýdku Místku vítězem turnaje, jsme podali asi nejlepší výkon celého turnaje, protože jsme favorita hodně potrápili a dlouho k ničemu nepustili, do konce jsme i tým vedený panem Řehou dostali na dlouhou dobu pod tlak. Ale prohráváme 1:4. Gól za FBC vsítil David Pospíšilik.

Třetí zápas s Paskovem jsme nezačali moc dobře, obdrželi jsme rychlé góly, ale v druhé půli jsme předvedli daleko lepší výkon a hráli s Paskovem vyrovnanou hru.FBC BiX Ostrava BFBC Paskov 1:5

Gól s trestného střílení vsítil: Matěj Pála, a trestné střílení vychytal Martin Štefek, který podál v turnaji vinikající výkon.

Poslední zápas, zápas dvou městských rivalů, a taky věkově dvou nejmladších týmu turnaje, které věkově spadají ještě do kategórie přípravek, znamenalo porovnání, které bohužel v lize přípravek letos nebude.

FBC BiX Ostrava 1.SC WOOW Vítkovice 3:1

Góly FBC : Matěj Pála 2x, Dan Pastrňák

Na závěr bych chtěl poděkovat jak rodičům za jejich čas,tak i hráčům za to jak na hřišti dřeli,a jak zase florbalově vyrostli.Uvidime se na tréninku.