Úpravý rozpis tréninků v sezóně 2010/2011

sobota 16.10.2010 | RaK |  



Úpravý rozpis tréninků v sezóně 2010/2011

 
 
 

V pondelí 18.10.2010 dojde ke kosmetickým upravám tréninků. Zde Vám přinášime jejich rozvrh i trenéra pro danou kategorii

VETERÁNI A

Rolf Franke
Mobil:
+420 777 557 372
E-mail: Rolf.Franke@fbcostrava.cz

Pondělí  20:40 -  22:10 Fatpipe Aréna
Čtvrtek  20:40 -  22:10 Fatpipe Aréna

MUŽI A

Martin Smeták
Mobil: 
+420 737 342 949
E-mail: Martin.Smetak@fbcostrava.cz

Úterý 19:00 - 20:30 SH Sareza Ostrava
Čtvrtek 20:30 -  22:00 SH Sareza Ostrava
Pátek 19:00 -  20:30 SH Sareza Ostrava

MUŽI B

Martin Krupa
Mobil:
+420 724 716 463
E-mail: Martin.Krupa@fbcostrava.cz

Pondělí  20:40 -  22:10 Fatpipe Aréna
Čtvrtek  20:40 -  22:10 Fatpipe Aréna

JUNIOŘI A

Jan Holovka
Mobil:
+420 777 266 466
E-mail: Jan.Holovka@fbcostrava.cz

Pondělí 19:00 - 20:30 SH Sareza Ostrava
Středa 19:00 - 20:30 SH Sareza Ostrava
Čtvrtek 17:40 - 19:10  Fatpipe Aréna

JUNIOŘI B

Bronislav Plíhal
Mobil:
+420 604 689 082
E-mail: Bronislav.Plihal@bcostrava.cz

Pondělí  19:10-  20:40  Fatpipe Arena
Středa 16:20 - 17:40 Fatpipe Arena

DOROSTENCI A

Petr Koutný
Mobil: +420 603 362 127
E-mail: Petr.Koutny@fbcostrava.cz

Středa 19:10 - 20:40 Fatpipe Aréna
Pátek 19:10 - 20:40 Fatpipe Arena

STARŠÍ ŽÁCI A a B

Tomáš Svačinka
Mobil: +420 739 079 888
E-mail: Tomas.Svacinka@fbcostrava.cz

Pondělí  17:40- 19:10 Fatpipe Aréna
Středa 17:40 - 19:10 Fatpipe Aréna

MLADŠÍ ŽÁCI A a B

Miroslav Kučera
Mobil: 
+420 604 330 884
E-mail: Miroslav.Kucera@fbcostrava.cz

Pondělí 16:20 - 17:40 Fatpipe Aréna
Čtvrtek  16:20 -  17:40  Fatpipe Aréna

ELÉVOVÉ - Muglinov

Bronislav Plíhal
Mobil:
+420 604 689 082
E-mail: Bronislav.Plihal@bcostrava.cz

Úterý  16:20 -  17:40 Fatpipe Aréna
Pátek 16:20 -  17:40 Fatpipe Aréna

ELÉVOVÉ - Poruba

Petr Koutný
Mobil: +420 603 362 127
E-mail: Petr.Koutny@fbcostrava.cz

Úterý 14:30 - 16:00 SH Střední škola prof. Zdeňka Matějčka

PŘIPRAVKA

Milan Sládek
Mobil: 
+420 608 701 241
E-mail: Milan.Sladek@fbcostrava.cz

Úterý  16:20 -  17:40 Fatpipe Aréna
Pátek 16:20 -  17:40 Fatpipe Aréna

Michal Mariánek
Mobil:
+420 603 944 984
E-mail: Michal.Marianek@fbcostrava.cz

Úterý  19:10 -  20:40  Fatpipe Aréna
Čtvrtek 19:10 - 20:40  Fatpipe Aréna
Pátek  17:30 -  19:00  SH Sareza

JUNIORKY

Jiří Muras
Mobil:
+420 774 544 499
E-mail: Jiri.Muras@fbcostrava.cz

Úterý 17:40 - 19:10 Fatpipe Aréna
Pátek 17:40 - 19:10 Fatpipe Aréna

DOROSTENKY

Jiří Muras
Mobil:
+420 774 544 499
E-mail: Jiri.Muras@fbcostrava.cz

Úterý 17:40 - 19:10 Fatpipe Aréna
Pátek 17:40 - 19:10 Fatpipe Aréna

Sportovní hala Sareza
Adresa:
Hrušovská 2953/15
70200, Ostrava – Přívoz

Sportovní centrum mládeže - Fat Pipe Aréna
Adresa:
Hladnovská 259/128
71200, Ostrava – Muglinov

Střední škola prof. Zdeňka Matějčka
Adresa: 17. listopadu 1123
708 00 Ostrava-Poruba

 

Facebook

Copyright © 2017 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech a kontakt

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Partner pro ubytování

Partneři Tipsport Superligy

Partneři extraligy žen

Mediální partneři

Partneři