Derby vyšlo soupeřkám

čtvrtek 7.10.2010 | VG |

Atraktivní zápas, který lépe vyšel soupeřkám. Takové bylo derby mezi ženskými družstvy FBC Remedicum Ostrava a Vítkovicemi, které vyhrály vítkovické hráčky 6:3.
Byl to fakt krásný zápas, výtečná byla divácká kulisa z obou táborů,“ chválil kouč FBC Remedicum Michal Mariánek.
Vítkovice nás v první třetině přehrály a to, že to po dvaceti minutách bylo jen 0:2, to bylo jen dílem jejich nesoustředěnosti,“ uznal Mariánek.
Domácí hráčky se do zápasu vrátily ve druhé třetině, kdy se dotáhly na jednobrankový odstup – prohrávaly 3:4.
Ve třetí části jsme se snažili vyrovnat, ale příležitosti či náznaky, které jsme si vypracovali, jsme nevyužili. Zato Vítkovice z jednoho brejku odskočily na 5:3 a z dalšího na 6:3,“ podotkl Mariánek.
Kouč domácího družstva ale zklamaný nebyl. „Byl to dobrý zápas, s výkonem můžu být spokojený. A pokud to bude jako v minulé sezoně, kdy ten, kdo prohrál obě derby, nakonec bral medaile, tak mi ta porážka ani vadit nebude,“ dodal Michal Mariánek.