Kouč: Výhru si tým zasloužil

neděle 10.10.2010 | VG |

Tři boby přivezli hráči FBC Remedicum z Brna. Nad domácím celkem Bulldogs vyhráli 7:6.
Po dvě třetiny jsme hráli to, co jsme chtěli. Měli jsme zápas ve svých rukou, bylo to podobné jako v Liberci,“ připomněl výhru z prvního kola ostravský trenér Martin Smeták.
Pak ale domácí přidali a Smetákovi svěřenci se dostali do nesnází. „Domácí nás dostali pod tlak, chvilkami jsme si nevěděli rady,“ přiznal Martin Smeták.
Brňanům se ve třetí třetině podařilo stáhnout dvoubrankové manko a vyrovnali na 6:6. Ale na vítěznou branku Martina Svobody, která padla v čase 58:45 už zareagovat nedokázali. „To štěstí, co jsme potřebovali v utkání na Future, se k nám tentokrát přiklonilo,“ uznal Martin Smeták. „Vyhráli jsme zaslouženě, i když šťastně. Mančaft si ty tři body zasloužil za to, jak dřel, jak makal.“

Bulldogs Brno - FBC Remedicum Ostrava 6 : 7 (1 : 2)(2 : 3)(3 : 2)