Na prodloužení nedošlo, řekl šťastný střelec Svoboda

neděle 10.10.2010 | VG |

Už už to vypadalo, že o vítězi utkání mezi domácím celkem Bulldogs Brno a FBC Remedicum Ostrava rozhodne až prodloužení či případné nájezdy. Ale v čase 58.45 přiřkl tři body hostům Martin Svoboda.
Byl to vyrovnaný zápas. Na konci se Brnu podařilo stáhnout skóre ze stavu 4:6 na 6:6 a fakt to vypadalo, jako by se čekalo na prodloužení. Naštěstí nám to tam spadlo.
    Popište ten svůj vítězný gól.
Dostal jsem nahrávku na půlku, vlastně  na křídlo. Jen jsem se otočil a vystřelil na branku. Naštěstí tam proběhl útočník, takže gólman měl ztížený výhled a prošlo to až do branky.
    Takže to pro vás bylo utkání s hodně šťastným koncem?
Jak jsem říkal, bylo to docela vyrovnané. Nakonec jsme byli o branku lepší.
Do třetí třetiny jste šli za dvoubrankového vedení. Co se stalo, že jste nechali Brno vyrovnat?
Domácí nás začali napadat, my jsme vlastně jenom bránili ten náš náskok. Ale Brnu se i tak podařilo vyrovnat.
    Nakonec jste strhli vítězství na svou stranu. To vás musí jistě povzbudit.
Jsou to důležité tři body z venku, v Brně se nevyhrává každý den.
Bylo na soupeři poznat, že v minulém utkání rozstřílel Pardubice 14:1?