Dorostenky opět dokázali svojí sílu a o víkendu naplno bodovali

sobota 9.10.2010 | Jiří Muras |

Nědělní dopoledne přineslo další dvojkola ligy dorostenek. Na hale nás čekali soupeřky z Horní Suché a Lvice z Olomouce. Víc o zápasech nám píše kapitánka týmu Kamila Paloncyová.

Lvice Olomouc 0:15 FBC Remedicum Ostrava

Do hry jsme šly hned od začátku naplno. Hra byla sice pomalejší, ale nenechaly jsme se dlouho pobízet a v 2 minutě Kamila Paloncyová (Nela Kapcová) dala první gól tohoto zápasu. O 20 vteřin později znovu Kamila Paloncyová(Nela Kapcová) dává branku a mění výsledek na 2:0. Poté jsme pilně pracovaly a po minutě této práce Lucie Arendacká(Nela Kapcová) dává svůj první gól tohoto zápasu. Výsledek dále změnily hráčky Ivana Paloncyová(Kamila Paloncyová), Denisa Ratajová(Nela Kapcová) a znovu Ivana Paloncyová(Lucie Arendacká). Na konci první třetiny ještě zvyšuje výsledek v náš prospěch Nela Kapcová(Ratajová Denisa).

Do druhé třetiny jsme šly s plným nasazením a po 10 sekundách střílí Kamila Paloncyová(Lucie Arendacká) a dává gól. Dlouho jsme neotálely a po dalších 10 sekundách dává gól Nela Kapcová(Lucie Arendacká). Po 3 minutách hry, dostává Kamila Paloncyová krásnou přihrávku od Ivany Paloncyové a znovu se zvyšuje skóre pro náš prospěch. V 15 minutě střílí Denisa Ratajová(Kamila Paloncyová)a golmanka nemá sebemenší šanci. Dále zvyšují skóre Nikola Vinklerová(Kamila Paloncyová), Veronika Vicianová a Kamila Paloncová. Poslední gól této třetiny a taky celého zápasu střílí Kamila Paloncyová(Nela Kapcová) a tímto byl předčastně ukončený zápas po 2 třetině.

FBC Remedicum Ostrava 6:0 Horní Suchá

V druhém zápase nás čekala Horní Suchá. Tento zápas byl těžší, ale i přesto jsme ho zvládly na jedničku. Po třech minutách střílí Denisa Ratajová(Kapcová Nela) mění výsledek v náš prospěch. Po dalších třech minutách hrání se nám konečně podařilo střelit Kamile paloncyové náš druhý gól. Dále v této třetině ještě vstřelila branku Denisa Ratajová.

V druhé třetině střelila Kamila Paloncyová(Denisa Ratajová) branku golmance z Horní Suché. Tuto třetinu, už se nic nedělo až v další třetině znovu dává Kamila Paloncyová(Veronika Vicianová) branku a tím mění výsledek na 5:0. A poslední náš střelený gól střílí Veronika Vicianová. Tento zápás skončil 6:0 pro náš prospěch:).

Jako trenéra mně nejvíc těší to že holky si užívají každý zápas a mají s něho radost s každé vstřelené branky i když vidíte golmanku jak má nesmírně velkou radost s toho že má své čisté konto. Člověka ani tak netěší ta výhra ale to když vidíte svoje svěřenkyně mít radost.