Turnaj,,tří,,přípravek-Stonava

neděle 7.11.2010 | Sládek,Plíhal |

Dne 7.11.2010 v neděli,jsme s našimi benjamínky zavítali společně s ,,houfem ,,rodičů do Stonavy,na další z turnajů přípravek.

Sraz byl na 9h ranní SHM Muglinov,kde opravdu dorazili všichni včas a mohlo se jet.

Opět hrály tři mužstva,čtvrté nedorazilo a tak se hrací čas mohl natáhnout o jednu třetinu navíc (3 krát 10 minut ).Děti to jen přivítaly,obzvláště ,,Remedické - rozuměj..FBC Ostrava..-)),kterých bylo úctyhodných 15+1..-)

Jako první soupeř byl Slovan Havířov.Třetiny 0-1,3-1,3-3  hovoří za vše..-).Napínavá bitva o každý centimetr hrací plochy nenechala nikoho chladným,včetně zaplněné tribuny s rodiči.Po velkém mači a zvuku sirény jsme mohli tleskat našim ,,ostraváčkům,,-)) za výhru 6-5 !

Druhým ze soupeřů byl Paskov Saurinas.Opět lítý boj,plný rychlosti,střídání,povzbuzování a rad co a jak hrát.Nádhera se dívat na budoucí hvězdičky českého florbalu!!! Třetiny 3-4,4-3...neklamné znamení vyrovnaných mužstev,dalo tomu tu správnou šťávu.Nicméně asi fakt,že naši hráči měli pauzu mezi dvěma zápasy cca 15 min.,se podepsalo na třetině poslední v druhém zápase,kterou jsme prohráli 1-4 a konečným výsledkem 8-11.

Ale i tak naše mužstvo podalo fantastický výkon,obzvláště útočné řady se blýskly rychlými úniky a ranami do soupeřovy brány.Proměnit tak všechny střely,které okusily tvrdost konstrukce branky či kontrolu velikosti oček sítě za/nad bránou,mohlo být vše trochu jinak..-))

Při vyhlášení výsledků se ale usmívali všichni..-))..medaile byly,a dvě vítězství neměl nikdo...rozhodlo jen skore,protože na mužstvo byla výhra+prohra.Turnaj byl povedený,vyrovnaný a spravedlivý.

Ještě by bylo hodno pochválit našeho nejmladšího hráče Dominika,který nedávno oslavil své páté narozeniny a je pod křídly pana trenéra Koutného a nebál se pustit do soubojů a bojovat se svými kamarády o věc nejcenější,kterou dětem sport dává-radost ze hry..-)...a placka na krku..-)

Shrnuto,podtrženo...není nad úpřímnou dětskou radost,kdy smutek střídá veselí a všichni se těší na věci příští.

Děkujeme všem dětem za jejich bojovnost,odvahu a také rodičům za podporu v hledišti  i na trénincích.Jen tak dále a věřme v další prima zápasy a úspěchy našich nejmenších.