Pardubice sestřelil Šmída

středa 17.11.2010 | VG |

Čtyřmi brankami se na vítězství 7:3 nad Pardubicemi podílel útočník FBC Remedicum Ostrava Michal Šmída.
Je to určitě paráda. Ze čtyř gólů jsem moc překvapený, ale je to zásluha celého týmu,“ povídal Michal Šmída.
První třetinu jste ale prohráli 0:1. Čím to bylo?
Určitě naším nasazením. To bylo špatné už od rozcvičky.
Co vám pomohlo?
Po první třetině trenér zvýšil v kabině hlas a hlavně po deseti minutách druhé třetiny stáhl hru na dvě pětky. My jsme začali šlapat. Když se sestava stáhla, hrálo se nám lépe.
Nasázel jsi čtyři branky. Která byla nejhezčí?
Všechno to byly takové góly z dorážky, zblízka do odkryté branky. Nedá se vybrat nejhezčí.
Ale určitě se všechny počítají.
To ano. Ale jak říkám, dvakrát, třikrát jsem to dával do prázdné. Prostě jsem byl ve správný čas na správném místě a hlavně mám šikovné spoluhráče.
Byly to nacvičené kombinace?
Většinou to vyplynulo ze hry.
O víkendu jedete do Mladé Boleslavi. Jaké utkání očekáváte?
Boleslav je těžký soupeř, ale i tak tam chceme vyhrát. Máme sice za sebou hodně zápasů, ale kádr máme široký, můžeme hrát na tři lajny.