Ženy v poháru skončily ve čtvrtfinále

čtvrtek 18.11.2010 |  |

Ženy Remedica dokázaly prohrát zápas čtvrtfinále českého poháru během sedmi minut. V čase 7:12 to bylo 0:4 a konsternovaná brankářka Sitková přepustila místo mezi tyčemi Máčilové. Té se podařilo příval branek na chvíli zastavit, ovšem na druhé straně se bázlivé hráčky Remedicum nedokázaly prosadit a skóre narostlo na 0:6. Pod tři branky se stejně jako o víkendu podepsala Satýnková. Až v poslední části se síly vyrovnaly a čestný úspěch vstřelila po parádní akci 4 minuty před koncem Fleischmannová.

FBC Remedicum Ostrava – FbŠ Bohemians 1 : 6 (0 : 4)(0 : 2)(1 : 0)