Soupeřky byly efektivnější, uznal kouč

sobota 27.11.2010 | VG |

Družstvo žen odehrálo o víkendu zápas v Praze s celkem Elite. A přestože družstvo FBC Remedicum dvakrát vedlo, z výhry 4:2 se nakonec radoval domácí celek.
Bohužel jsme neproměňovali šance,“ litoval trenér Michal Mariánek. Přitom jsme hráli po celý zápas docela slušnou obranu.“
Jenže soupeřkám pomohl ve druhé třetině k vyrovnání na 2:2 testný úder, které perfektně rozehrálo duo Poláková - Rullová.
No a potom jsme dostali třetí gól z takové nepřehledné situace,“ popisoval ostravský trenér. O tuto branku se přitom postaraly stejné hráčky jako o tu vyrovnávací.
Domácí hráčky se tak ve 49. minutě dostaly poprvé do vedení. A poslední dávku smůly si florbalistky FBC Remedicum vybraly o dvě minuty později. Gólmanka Máčilová totiž neviděla lehké nahození z dálky a míček skončil až za jejími zády.
Kouč Mariánek si sice pro své svěřenkyně vyžádal v 57. minutě oddechový čas, ale ani ten už družstvu ke zvratu v zápase nepomohl.

Elite Praha - FBC Remedicum Ostrava 4 : 2 (0 : 1)(1 : 1)(3 : 0)
Branky a nahrávky:
21.Urbanová (Rullová), 46.Rullová (Poláková), 49.Rullová (Poláková), 51.Počtová (Lisová) - 16.Fleischmannová, 33.Žůrková (Závodná)