Junioři prováhali zápas se Střešovicemi a spláchli Karlovy Vary

neděle 28.11.2010 | VG |

Třetí třetinu utkání s Tatranem Střešovice junioři týmu FBC Remedicum Ostrava vyhráli 6:3. Z tohoto pohledu by výsledek utkání měl být jasnou záležitostí. Jenže domácí ostravský celek se z vítězství ani tak neradoval. Úvodní dvě části utkání totiž prováhal, prohrál je 2:6 a celý zápas ztratil poměrem 8:9.
Bohužel jsme do toho zápasu nastoupili vlažně. Dalo by se říct, že v posledních zápasech je to jakýsi náš nešvar,“ řekl kouč ostravských juniorů Jan Holovka. „Některé zápasy nám kvůli tomu utíkají. Špatně se pak ztráta dohání.
Junioři FBC Remedicum po špatném startu zápasu sice v závěrečné dvacetiminutovce duel zdramatizovali, ale v posledních dvou minutách jej zase ztratili.
Třetí třetina už byla dobrá. Ale s takovou obětavostí a nasazením musíme hrát od začátku a nepřipustit takovou divočinu,“ poznamenal Jan Holovka.
Do nedělního utkání šli ostravští junioři s vědomím, že je čeká outsider soutěže. „Věděli, že soupeř je slabý, ale i tak k tomu přistoupili odpovědně. Myslím, že výsledek hovoří za vše,“ komentoval kouč Jan Holovka suverénní kanonádu 17:4. Hattrick si v duelu připsali Dominik Klimscha a Lukáš Louda, po dvou brankách vstřelili Patrik Šimíček, Martin Kalous a Martin Grubr.

FBC Remedicum Ostrava - Tatran Střešovice 8 : 9
FBC Remedicum Ostrava - FB Hurrican Karlovy Vary 17 : 4