31. října 2010 MŽ A a St.Ž B v Karviné

neděle 31.10.2010 | mac |

FBC Remedicum Ostrava B - Třinec - 7:5 (2:2, 2:0, 3:3)

Říjen a my stále v očekávání na první výhru. K té nám měl dopomoci tým Třince. První třetina tomu však nenasvědčovala. Inkasovali jsme branku již v čase 00:49 minut. Naštěstí jsme na ni dokázali brzy odpovědět a v 01:15 minut Sotorník srovnává na 1:1. V sedmé minutě nás dostal do vedení Igor Macháček, ale v deváté minutě bylo opět srovnáno.

Ve druhé třetině jsme přidali na důrazu, rychlosti a na hřišti to bylo hned znát. Po střelách Kováře a Hromádky vedeme o dvě branky.

Na začátku třetí třetiny zafungovala spolupráce Sládek - Macháček a ve druhé minutě je stav 5:2. Tito dva si tuto spolupráci ještě zopakovali v minutě sedmé a dostali nás opět do tříbrankového vedení 6:3. Za stavu 6:4 v osmé minutě poslední třetiny Kuba Kovář zkrotil skákavý míček a z „první“ zařídil vedení o tři branky. Soupeř ještě dokázal odpovědět v jedenácté minutě a upravil stav utkání na konečných 7:5 v náš prospěch.

ZFK Petrovice - FBC Remedicum Ostrava B - 4:2 (3:0, 1:0, 0:2)

V druhém utkání jsme nastoupili proti týmu z Petrovic a probuzení nám trvalo přesně 24 minut, bohužel již za stavu 4:0 pro Petrovice. Ve třetí třetině jsme se začali víc pohybovat, zvýšili důraz na míčku a soupeře jsme dostali pod tlak, ale vstřelit víc jak dvě branky (Novák, Macháček) se nám nepovedlo.