Dostáváme zbytečné góly, lituje Ratajová

neděle 2.10.2011 | VG |

Dvě prohry a celkové skóre 1:10, to je bilance hráček FBC ČPP Remedicum Ostrava po dvou víkendových domácích zápasech. S Chodovem prohrály 1:4, s Elite Praha 0:6.
Pokaždé jsme zaspaly první třetinu," přiznala Denisa Ratajová.
    Co se dělo?
Nevím, nevyšel nám ani jednou úvod, dostaly jsme zbytečné góly a potom už to nešlo.
    Čím to, že jste nezachytily ani jednou začátek zápasu?
Jo, to netuším. Vůbec nevím, co na to říct.
    Trenér asi byl pořádně naštvaný, že?
Hmm, docela jo.
    Vy máte po víkendu ve statistikách dva góly z utkání s Elite, ale oba byly vlastní. Jak se vám to "podařilo"?
Pokaždé jsem se vracela zpátky a soupeřka mě přitom nastřelila tak, že se míček odrazil do branky. Prostě smůla.
    Jak družstvo strávilo ty dvě domácí prohry? Už jste je rozebíraly v kabině?
Mluvily jsme o tom už o přestávkách mezi třetinami i po zápase. Vyříkaly jsme si to. Prostě se musíme zlepšit i na trénincích.