Konečně to vyšlo, říká Mayer

neděle 2.10.2011 | VG |

Třemi brankami se na výhře 9:5 nad Chodovem podílel Miroslav Mayer. Posila FBC ČPP Remedicum Ostrava tak pomohla týmu k druhé výhře v sezoně.
Zvedli jsme se po těch prohrách s Vítkovicemi a Střešovicemi. Zahráli jsme konečně to, co jsme si řekli před zápasem v kabině," povídal Miroslav Mayer.
    Začátek jste ale měli znovu nepovedený, první třetinu jste prohráli 2:4. Čím to?
Start jsme měli vlažný. Sice jsme dali rychle dva góly, ale když jsme pak jeden dostali, srazilo nás to psychicky dolů. Vzpomněli jsme si na předchozí zápasy a svázalo nás to.
    Jak jste se zvedli?
O přestávce po první třetině jsme si řekli, že musíme hrát, jako by to bylo 0:0. Začali jsme běhat, bojovat, dali jsme do toho srdce.
    A vám se povedl hattrick. Oddechl jste si, že jste se konečně trefil?
Je to paráda, konečně se mi to povedlo. Už jsme si sedli v lajně, proti Chodovu jsme se ukázali.
    Jaký bude poplatek do týmové kasy?
Bude za první gól v FBC, za hattrick a ještě i za to, že jsem byl vyhlášen nejlepším hráčem utkání. Ceny ještě nevím, ale asi to bude drahé :-)