Juniorky opět s plným počtem bodů

sobota 1.10.2011 | mac |

Juniorky odehrály další dvě utkání v plném nasazení a „plném počtu“ (7 statečných v poli + 1). Výsledkem je zisk šesti bodů. Dvě utkání, která byla hodně odlišná.

FBS Olomouc - FBC ČPP Remedicum Ostrava   2:3

První proti Olomouci bylo odehráno ve svižnějším tempu a dalo by se říct, že proto bylo divácky atraktivnější.

Olomoučanky odehrály začátek utkání v pomalejším tempu, což nám vyhovovalo, a když nám daly trochu víc prostoru před svojí brankou, tak jsme toto dokázali potrestat - Zdeňka Sluková po nahrávce Katky Stankušové. Na tuto branku dokázaly protihráčky odpovědět na začátku druhé třetiny, kdy jsme nepohlídali „skřítka neposedu“ Pantělejevovou. Na další průběh hry se již nemohla dívat ještě zdravotně indisponovaná Kamila Paloncyová, která nám nejdříve vrátila vedení na 2:1 (23 minuta) a poté nás poslala do dvoubrankového vedení (36 minuta). V 38. minutě jsme po druhé v tomto utkání nedokázali pokrýt Pantělejevovou a ta se nemýlila. Ke konci síly slábly a tak jsme více zaměřovali na bránění. Závěrečný tlak soupeřek jsme přečkali a mohli se tak radovat z dalších třech bodů.

FBC ČPP Remedicum Ostrava - TJ MEZ Vsetín   5:1

Druhé utkání bylo papírově +/- vyrovnané, co se týče počtu hráček a i věkovému průměru, na hřišti to naštěstí vyznívalo lépe pro nás hned od prvního hvizdu. 00:15 Charlotta Římanová střílí první branku a v 00:54 na druhou nahrává Kamile Paloncyové. V patnácté minutě se Charlotta připisuje svůj třetí bod v utkání nahrávkou na branku Kláře Markové, které se vrací herní pohoda.

Ve druhé třetině naše tempo ochablo a nabídli jsme soupeři několik šancí skórovat. Největší šanci jsme soupeři nabídli v podobě nájezdu, ale proti byla brankařka Johana Rousová, proto se stav utkání nezměnil a Veronika Viciánová si dvě minuty poseděla mimo střídačku. Dvě minuty před koncem druhé třetiny si Nikol Vinklerová zkontrolovala brankařku a umístěnou střelou zvýšila náš náskok na 4:0. Poslední zápis v listině střelců z naší strany byl zaznamenán v 33. minutě po nahrávce Katky Stankušové dosáhla druhé branky Kamila Paloncyová. O nulu ve výsledku nás soupeřky připravily v 36. minutě. Do konce utkání se již dohrávalo v poklidném tempu a po konečném hvizdu stále platil výsledek z 36. minuty - 5:1.