Starší žáci B bodově naplno

středa 12.10.2011 | mac |

Starší žáci B po úvodním debaklu v Rožnově pod Radhoštěm ještě neprohráli, v sobotu zvládli utkání proti Paskovu a ve středu i proti Opavě.

FBC ČPP Remedicum Ostrava - Paskov Saurians B   3:1

Paskov k utkání nastoupil sice v sedmi hráčích v poli, ale jeho agresivní hra nám dělala potíže. Slabou chvilku si Paskov vybral ve třetí minutě druhé třetiny, kdy se trefil Adam Bukovjan a 30 sekund po něm Martin Janeček. V osmé minutě téže třetiny se opřel do střely Robin Wozniak a bylo to 3:0. Poté se hra vyrovnala a nejvíce práce měla obrana Sotorník - Adámek, Sládek - Děcký, která dovolila soupeři skórovat pouze jednou v deváté minutě poslední třetiny.

S.K. P.E.M.A BCC Opava - FBC ČPP Remedicum Ostrava   2:12

Ve středečním zápase mladý opavský tým dlouho „nevzdoroval“, ale za podpory publika bojoval do konce utkání. Naše hra z pohledu týmu byla příšerná. Prosazovali jsme se jen individuálně. A jen díky špatné střelbě opavských útočníků a jejich „rozhozené“ obrany (většinou mladší žáci) byl výsledek tak „jednoznačný“.