Junioři vezou z Prahy 3 body

neděle 16.10.2011 | VG |

Napůl úspěšní byli junioři FBC ČPP Remedicum Ostrava při víkendovém výjezdu do Prahy. Na hřišti Tatranu Střešovice sice v sobotu vyhráli 7:6, ale v neděli na Spartě utrpěli porážku 6:9.
Se Střešovicemi jsme dostali na můj vkus až moc gólů," povídal trenér ostravských juniorů Tomáš Svačinka. „Ale v tom utkání jsme věděli, co nás čeká. A o vítězi rozhodly výkony brankářů. My jsme byli šťastnější."
Výborně měli junioři FBC ČPP Remedicum rozehráno i utkání na Spartě. V první třetině vedli už 4:0. „Jenže za tohoto stavu si někteří naši hráči zřejmě mysleli, že už všechno půjde samo," zlobil se Svačinka. „Sérií neuvěřitelných individuálních chyb jsme vrátili soupeře do hry a zápas jsme si pak prohráli sami," litoval trenér ostravské juniorky. „Navíc se těžko hraje proti sedmi hráčům soupeře," narážel Svačinka na fakt, že v posledních čtyřech minutách museli tři jeho svěřenci na trestnou lavici a domácí tak měli v závěru utkání výhodu hry v početní převaze.

Tatran Střešovice - FBC ČPP Remedicum Ostrava 6 : 7 (1 : 2)(1 : 1)(4 : 4)
Branky a nahrávky:
1.Kolísko (Wild), 29.Dóža (Wild), 44.Přikryl (Kolísko), 46.Kolísko (Dóža), 54.Hartman (Dóža), 59.Kolísko (Bajrami) - 6.Trulík (Klimscha), 11.Louda (Kolajta), 27.Kolajta (Eichner), 42.Kozár (Klimscha), 47.Trulík (Šelmeci), 51.Louda (Kolajta), 55.Hrabal (Konečný). Rozhodčí: Koutný, Veselý. Vyloučení: 6:3. Využití: 1:2. Oslabení: 0:0. Diváků: 68.

AC Sparta Praha Florbal - FBC ČPP Remedicum Ostrava 9 : 6 (3 : 4)(2 : 1)(4 : 1)
19.Šídlo (Sypták), 20.Češpivo (Denemark), 20.Marvánek, 24.Marvánek (Svatoš), 38.Sypták (Perušič), 52.Perušič (Marvánek), 55.Sypták (Němeček), 55.Jaroš (Vršovský), 60.Denemark (Jaroš) - 1.Trulík (Šelmeci), 4.Kolář (Louda), 9.Kolář (Vysloužil), 18.Kozár (T.Svačinka), 26.Šelmeci (Trulík), 55.Klimscha (T.Svačinka). Rozhodčí: Novák, Škaloud. Vyloučení: 5:6. Využití: 2:1. Oslabení: 0:0. Diváků: 25;.