Muži si poradili s nováčkem

neděle 16.10.2011 | VG |

Poměrně divoký výsledek 8:5 přivezli muži FBC ČPP Remedicum Ostrava ze hřiště extraligového nováčka z Otrokovic. A podle trenéra ostravských florbalistů divokému výsledku 5. kola nejvyšší domácí soutěže dlouho odpovídalo i dění na hřišti.
První dvě třetiny to bylo nahoru a dolů. Pořád jsme se s nimi honili," popisoval Miroslav Kozel. Po dvou dvacetiminutovkách byl stav vyrovnaný 4:4.
Až pak jsme začali pořádně bránit," prohlásil Miroslav Kozel. „Navíc nám výborně zachytal gólman Ogrocki a taky se k nám přiklonilo štěstí v koncovce."
Domácí hráči ovšem dlouho byli houževnatým soupeřem. „Ale není to tak, že by nás něčím překvapili. Z jejich strany tam bylo enormní nasazení, běhali jako blázni. Mají takový styl a my jsme se jim v prvních dvou třetinách přizpůsobili," poznamenal trenér FBC ČPP Remedicum Ostrava. „Ale kluci si uvědomili, že takhle s nimi hrát nelze a třetí třetina už byla z naší strany lepší," dodal Miroslav Kozel.

Panthers Otrokovice - FBC ČPP Remedicum Ostrava 5 : 8 (3 : 2)(1 : 2)(1 : 4)
Branky a nahrávky:
10.Sovják (Ťopek), 14.Petřík (Koňařík), 17.Petřík, 38.Ťopek (Vaněk), 51.Sovják - 5.Mayer, 10.Komínek (Skácel), 24.Žydel (Skácel), 36.Machala (Curney), 44.Hanic (Curney), 49.Skácel (Krzyžanek), 54.Machala (Mayer), 60.Hanic (Curney), Rozhodčí: Gavlas, Mikula. Vyloučení: 2:3. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 420.