Starší žáci za dorost v neúplné sestavě

sobota 15.10.2011 | mac |

V sobotu 15. října 2011 se hrála 1. i 2. liga dorostenců a to se odrazilo i na účasti „opor“ týmu při utkání 2. ligy dorostenců.

FBC ČPP Remedicum Ostrava B - 1. FbK Eagles Orlová   3:6

Hokejové pojetí florbalu ze strany Orlové nám „nedělalo dobře“. Během celého utkání jsme byli pomalejší, málo důrazní, no prostě … . Co bylo příčinou? Snad obavy z kovové konstrukce mantinelů, možná důraz soupeře (někdy i po přerušení hry), těžko hodnotit. Jedno je však jisté - náš tým nepodal 100% výkon. A na závěr hlas z tribun: „Seřezali nás pěkně, hlavně že nikoho nezranili“.

FbK Horní Suchá B -  FBC ČPP Remedicum Ostrava B   2:5

Florbal, při kterém si přišel na své i divák - rychlý, technický, spousta šancí na obou stranách, kdy nás hodně podrželi brankaři.

Skóre otevřel Igi Macháček z nájezdu v sedmé minutě první třetiny. V druhé třetině se trefil Laštůvka Petr a na sedmou minutu měl rezervaci v listině střelců opět Igi Macháček, který zvýšil již na 3:0. Poté soupeř snížil, ale patřičný klid do hry nám přinesl neočekávaný střelec David Hudec, který se trefil hned dvakrát. Utkání uzavřel soupeř brankou na stav 2:5 po 16 sekundách přesilovky v poslední minutě utkání.