Derby skončilo porážkou

čtvrtek 27.10.2011 | VG |

Měření sil s extraligovým nováčkem nedopadlo pro florbalisty FBC ČPP Remedicum Ostrava úspěšně. Na hřišti Torpeda Havířov prohráli v 7. kole extraligy 5:6.
Nechali jsme Havířov dostat se do hry svými chybami," zlobil se ostravský trenér Miroslav Kozel. Narážel tak na první třetinu, kterou jeho svěřenci prohráli 0:2. „První třetinu jsme odflákli," přiznal útočník Jan Daniš, který se posléze blýskl hattrickem. Ani to však týmu na body z Havířova nestačilo.
Havířov se chytil, hrál srdcem," hodnotil Miroslav Kozel. Jeho slova potvrdil i havířovský trenér Libor Pacík: „Kluci to dnes vydřeli. Pro nás to jsou důležité tři body s kvalitním soupeřem."
Hráči FBC ČPP Remedicum Ostrava ovšem doplatili nejen na mizerný vstup do utkání, ale i na chabou koncovku. „Nedávali jsme góly z vyložených šancí," posteskl si Miroslav Kozel. Šanci na nápravu budou mít hráči FBC ostrava už v neděli, kdy hostí od 17 hodin Bulldogs Brno.

Torpedo Havířov - FBC ČPP Remedicum Ostrava 6 : 5 (2 : 0)(2 : 2)(2 : 3)
Branky a nahrávky:
7.Pa.Kožušník (Bajgar), 10.Juhaňák (Firda), 24.Bajgar (Pa.Kožušník), 40.Varta (Juhaňák), 42.Jurčík (Firda), 51.Pa.Kožušník (Bajgar) - 26.Daniš (Hanic), 32.Machala (Skácel), 45.Daniš (Skácel), 52.Machala (Skácel), 55.Daniš (Skácel). Rozhodčí: Nováček, Vašíček. Vyloučení: 2:1. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 382.