Daniš: Utekla nám první třetina

čtvrtek 27.10.2011 | VG |

Útočník FBC ČPP Remedicum Ostrava Jan Daniš vstřelil v derby s Havířovem tři branky, ale ani to týmu nestačilo na body.
Jsem naštvaný, ale hlavně na to, že jsme se nedokázali nahecovat na první třetinu," řekl po prohře 5:6 Jan Daniš.
    Co se stlo na začátku zápasu?
První třetinu jsme prostě odflákli, a to rozhodlo.
    Pak už jste výsledek doháněli marně?
Měli jsme jasně více ze hry, ale bohužel to nestačilo. Chybělo nám i trochu štěstí
    Dva góly a asistenci si proti vám připsal zkušený Pavel Kožušník. Opravdu nejde uhlídat?
Pokaždé, když hrajeme s Havířovem, tak si dopředu říkáme, že tam hraje on, že si na něj musíme dát pozor. Ale je tak dobrý, že si pokaždé najde to správné místečko.
    Jak těžké bude zapomenout na prohru v derby s ohledem na nedělní domásí zápas s Brnem?
No, v pátek si dáme lehký trénink a v neděli si hlavně musíme dát pozor na první třetinu, ať to pak zase nemusíme dohánět.