Výjezd juniorů za 6 bodů

neděle 30.10.2011 | VG |

Úspěšný výjezd ke dvěma prvoligovým utkáním mají za sebou junioři FBC ČPP Remedicum Ostrava. V sobotu vyhráli v Brně nad domácími Bulldogs 4:2, v neděli pak zvítězili ve Znojmě nad domácím celkem TJ SAM73 10:5.
Ten sobotní zápas v Brně byl na první juniorskou ligu velmi kvalitní," hodnotil trenér ostravských juniorů Petr Koutný. „Zvítězili jsme díky tomu, že jsme měli tři vyrovnané formace. Byla to výhra celého kolektivu, který podal skvělý týmový výkon," uznal Petr Koutný. Trenér brněnských Bulldogs David Kyzlink litoval neproměněných šancí. „Ale soupeř podal výborný výkon," ocenil brněnský kouč sílu juniorky FBC ČPP Remedicum ostrava.
V nedělním utkání ve Znojmě ostravští junioři nasázeli soupeři deset branek, ale ani to trenéra Koutného příliš neuspokojilo. „Z naší strany to byl velmi špatný zápas," zlobil se Petr Koutný. Rozmrzelý byl především z úvodních dvou třetin. „Až ve třetí části naši hráči pochopili, co mají dělat," vysvětloval Petr Koutný. „Začali konečně jednoduše chodit do brejků, z nichž padly čtyři branky. To zápas rozhodlo." Po dvou částech totiž ostravská juniorka vedla jen 4:3, ale výsledek třetí třetiny 6:2 už dal pro FBC ČPP Remedicum Ostrava lichotivý konečný výsledek 10:5.

Bulldogs Brno - FBC ČPP Remedicum Ostrava 2 : 4 (0 : 1)(1 : 1)(1 : 2)
Branky a nahrávky:
37.Vespalec, 59.Fuchs (Grich) - 17.Kolář (Kolajta), 22.Hrabal (Šelmeci), 51.Kolář (Kozár), 54.Hrabal (Holman). Rozhodčí: K.Sojka, T.Sojka. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. Oslabení: 0:0. Diváků: 80.

TJ SAM73 Znojmo - FBC ČPP Remedicum Ostrava 5 : 10 (1 : 2)(2 : 2)(2 : 6)
19.Podrabský (Procházka), 26.Procházka (Šopák), 40.Částek (Procházka), 46.Podrabský (Kučera), 51.Svačinka (vlastní) - 19.Šelmeci (Hrabal), 18.Kašovský (Kolajta), 21.Kozár (Kolář), 28.Kašovský (Kolajta), 41.Šešulka (Kašovský), 42.Trulík (Kolajta), 50.Svačinka (Šešulka), 54-Kašovský (Šešulka), 54.Kolář (Vysloužil), 59.Kašovský (Hrabal). Rozhodčí: Chvosta, Vápeník. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:0. Oslabené: 0:0. Diváků: 105.