Reflorta - tanec All White.

neděle 30.10.2011 | R.M. |

Do města bot vyrazili dorostenci pro nějaký ten bod. A to co slíbili tak také splnili. Ze Zlína vezou plný bodový zisk a navíc konečně v plné sestavě mohli vyučovat svůj florbalový tanec s pracovním názvem Reflorta. Remedicův florbalový tanec si ve Zlíně s našimi borci zatančili vítkovičtí svěřenci trenéra Gurkovského a taky kopřivničtí Vikings.

FBC ČPP Remedicum Ostrava  -  1. SC WOOW Vítkovice  6:2

Jak už bylo poznamenáno přijeli jsme do Zlína v plné palbě a kvalitně si zahráli všichni hráči mužstva. Šestnáct hráčů v poli udávalo tón zápasu od první minuty a komplikaci v utkání jsme si přivodili akorát v první třetině, když se kluci nechali zbytečně dvakrát vyloučit. V těchto momentech byli vítkovičtí hodně nebezpeční a náš gólman měl plné ruce práce aby na uzdě udržel jedenáctihlavého vítkovického rytíře. Vlastně na hřišti se objevovalo pouze deset hráčů Vítkovic. Gattnar jenom seděl na lavičce a rybařil.

FBC ČPP Remedicum Ostrava  -  Vikings Kopřivnice  12:2

Když kopřivničtí taťkové na tribuně tipovali výsledek zápasu ponejvíc se vyskytoval tip 13:1 pro FBC. Druhým zajímavým názorem bylo, aby Kopřivnice vydržela alespoň pět minut bez obdrženého gólu. Dorostenci Vikings své fanoušky potěšili. Branku obdrželi až v polovině sedmé minuty a 13:1 taky neprohráli. Druhý gól v naší síti byl pro ně jako bonus a ze Zlína určitě odjížděli spokojeni stejně jako my.