Buldoci nasázeli v Ostravě tucet

neděle 30.10.2011 | VG |

Hrozivým a ostudným debaklem 3:12 skončilo utkání 8. kola extraligy mezi FBC ČPP Remedicum Ostrava a Bulldogs Brno. Domácí ostravští florbalisté utrpěli nejhorší prohru v sezoně.
Bylo to strašné," hlesl trenér FBC Ostrava Miroslav Kozel. „Hrajeme sotva prvních pět minut, pak se to celé sesype. Absolutně nám chybí bojovnost," zlobil se trenér. „Ani nevím, co k tomu víc říct, prostě nemám slov."
A to mohl být debakl ještě hrozivnější, nebýt dvou branek Michala Šmídy z 59. a 60. minuty. Šmída jimi završil svůj hattrick, který byl tentokrát ostravskému celku k ničemu. „Michal se dostal více do hry. Kvůli pracovnímu vytížení nestíhá tolik tréninky, ale teď jsem po druhé třetině za stavu 2:6 vyzkoušel střídat hráče, rotovat sestavu. Ale nefungovalo nic," dodal Miroslav Kozel.
FBC ČPP Remedicum Ostrava - Bulldogs Brno 3 : 12 (1 : 2)(0 : 4)(2 : 6)
Branky a nahrávky:
4.Šmída (Skácel), 59.Šmída (Skácel), 60.Šmída (Skácel) - 11.Veselý (Ondráček), 20.Koutný (P.Kadlec), 27.Fabián (Jeski), 37.Ondráček, 39.Ondráček (Fabián), 40.M.Koutný (P.Kadlec), 42.Jirásek (Fabián), 48.J.Koutný (P.Kadlec), 51.M.Koutný (Večeřa), 52.Ondráček (M.Koutný), 52.M.Koutný, 54.Mendrek (J.Koutný). Rozhodčí: D,Bartošek, M.Bartošek. Vyloučení: 5:3 navíc Žydel na 5.min. Využití: 0:4. Oslabení: 0:0. Diváků: 160.