První turnaj elévů v Horní Suché

sobota 5.11.2011 |  |

V prvním utkání na naše borce narazil tým Fbk Horní Suchá , který v 6 lidech neměl šanci a utkání skončilo vítězstvím 10:2.V tomto utkání se blýsknul Jakub Sasyn svým hetrikem. Ve druhém utkání jsme nastoupily proti nováčku soutěže Fit Sport Hradec nad Moravicí který nás zaskočil svoji houževnatostí a po poločase vedl 2:1.Jenže v druhé půlce kluci zapli na vyší rychlostní stupenˇ a utkání dovedli do výtězného konce 5:3. Třetí zápas z Českým Těšínem byl veliký boj o každý míček a mužstva se zaslouženě rozešli smírně 3:3. Díky této remíze museli naši kluci ve čtvrtém utkání zvítězit pokud chtěli pomýšlet na vítězství v turnaji.Jennže do cesty se nám postavil těžký soupeř ze Škorpionu Poruba který nás po poločase přehrával 2:1.Jenže ve druhé půlce zavelela k obratu lajna naší přípravky ve složení Chatrný, Soukup, Pum, Mikoláš , Vítovec a dokkázali srovat na 3:3 krasným golem Danka CHatrného a výtězný gol přišel 5 vteřin před koncem z hokejky Tadeáše Glinze.Velkou chválu si zaslouží i náš golman Pavla Lišková.Kluci gratuluji k prvnímu vítězství v turnaji.